2019 Tesettür Giyim

2019 Tesettür Giyim

2018 yılını geride bırakacağımız bu günlerde modası da yavaş yavaş kendini hissettirmeye ve modacılar tarafından belirlenmeye başlandı. Henüz kıyafetleri piyasalarda ve mağazalarda yerini almasa da modanın genel çizgileri belli olmaya başladı bile.

2019 tesettür giyimde en dikkat çekici nokta canlı renklerin hâkim olması olacak. 2018 tesettür giyim modasına yakın olacak bir sezon bizi bekliyor. Çok fazla fark beklenmemekte önceki sezondan. Bir nevi önceki sezonun devamı niteliğinde olacak modasında en dikkat çekici parçalar yine tesettür elbise modelleri, tesettür tunik modelleri ve tesettür kombinleri olacaktır. Farklı kesimlerin ve şık detayların bu dönemde de modanın üzerinde etkisi olacağını ve 2019 tesettür modasını oluşturacağını düşünmekteyiz. Özellikle aksesuar detaylarının çeşitlenerek modası üzerinde büyük etki göstereceği tahmin edilmektedir. Gençlerde, orta yaşlı tesettürlü bayanlarda moda kendi farklı şekillerde gösterecektir. Bununla beraber spor ve klasik modellerde birbirinde ayrılacak, gündelik ve özel davetlerde kullanabileceğiniz birçok model ve tasarım bu sezonda sizlerin beğenisine sunulacaktır. Dediğimiz gibi çok fazla ürün piyasalarda yerini almadı henüz, bu yüzden farklı kıyafetlerden modasını yansıtabilecek resimlerle sizlere galeri sunmaya çalışacağız. En fazla tercih edilecek renklerden açık renkler, pudra, krem, turkuaz ve açık mavi; koyu renklerde ise en başta siyah, mürdüm ve bordo renklerinin olacağını düşünüyoruz. Önümüzde ki yazılarımızda modanın daha net bir biçimde şekillenmesinden sonra yeni yazılarımızla sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. merhabalar,

    sitenize banner reklam vermeyi düşünüyoruz. sitenizin günlük tekil hit durumu boşta olan alanlar ve ücretleri hakkında bilgilendire yapar mısınız?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?