Armine Ferace Modelleri

Armine Ferace Modelleri

Bazı tesettür markaları tesettürün belli bir alanına yoğunlaşırken bazı firmalarda genel bir anlayış söz konusudur. Tesettürün hemen hemen her alanında ürün veren bu marklardan bazıları da oldukça başarılı firmalar olmuştur. Bunlardan biri de Armine tesettür giyimdir. Çok fazla kıyafet tasarımı ve seçeneği olan Armine de başarılı tasarımlar, hanımlar tarafından ilgi görmektedir. Bu yazımızda üzerinde duracağız. Ancak bahsedeceğimiz bu feraceler olacaktır. Uzun süredir tesettür piyasasında yer alan bu ürünlere bu yazımızda yer vermeyi uygun gördük.

Armine Tesettür

Feraceler tesettürlü hanımların dış giyimde vazgeçemediği kıyafetlerden bir tanesidir. Hem tesettüre uygunluk için hem de zarif bir görüntü için tercih edilmektedir ferace modelleri. Günümüz kıyafetlerini tesettüre biraz daha uygun hale getirmek için tercih edilmektedir. Genel olarak uzun ve bol olan bu dış giysisi hem vücut hatlarını gizlemekte hem de dışarı ile uyumlu bir kombin oluşturmaktadır.

de bu doğrultuda tasarlanan kıyafetlerden bir tanesidir. Modern kıyafetler olarak piyasalarda yer alan bu feraceleri geniş bir kesim tercih etmektedir. Geniş bir tesettür kitlesinin tarzına hitap eden şık ve kaliteli yapısıyla büyük beğeni kazanmıştır. Hem yazlık hem de mevsimlik modelleri bulunan bu feracelerde dikkat çeken önemli bir detay sadelik olmuştur. Kıyafetlere çok fazla gösteriş katılmadan daha çok sokak modasına uyumlu tasarımlar hazırlanmıştır.

Armine tesettür sonbahar renklerinin hakim olduğu tasarımlardır. Özellikle siyah, haki, lacivert ve bej renkler yoğun olarak kullanılmıştır. Fermuarlı modeller en çok tasarlanan ve tercih edilen modellerdir. Bazen bir cep bazen bir bazen de ufak bir detayla süslenen modelleri de vardır. Mevsimlere göre farklı kumaşlar kullanılarak içinde rahat etmeniz amaçlanmıştır. Bunun yanında modanın da değişikliklerini içine katarak her sezonda yenilenmektedir. Yeni sezon Armine ferace modelleri de şimdiden araştırmanız gereken kıyafetler arasında muhakkak yerini almalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?