Boğazlı Tesettür Triko Kazak

Boğazlı Tesettür Triko Kazak

Kışlık kıyafet denince akla gelen ilk kıyafetler triko kumaşlarla hazırlanan tasarımlardır. Birçok özelliiği nedeniyle sonbahar kış aylarında tesettürlü hanımlar arasında en çok tercih edilen kumaş çşididir. Tercih edilmesi için birçok sebep var. En önemli nedeni kalın ve sıcak tutması. Bunun yanında rahat bir kıyafet olması ve modaya uygun bir kumaş olmasıdır. Bu kumaşlarla birçok tesettür kıyafet modeli üretilse de trikolarla özdeşleşen bazı tasarımlar vardır. Bunların başında kazak modelleri gelmektedir. Kazak modellerinde de ön çıkan bir model var. Oda modelleridir.

Neredeyse triko denince herkesin aklına gelen ilk ürün tesettür boğazlı triko kazak modelleridir. Kazak denince de ilk tercih hep triko kumaşlar olmuştur. sonbahar kış aylarına has bir kıyafettir. Her yaştan tesettürlü hanımın kullandığı kazak modellerinin boğazlı tasarımlarını daha çok genç tesettürlü hanımlar tercih etmektedir. Onların tarzına ve modasına daha uyumlu bir tasarım olduğu için genç tesettürlü hanımların yoğun ilgisini görmüştür. Ceket gibi ürünleriyle kombini harika olan boğazlı tesettür sade tasarımlardır. Daha çok fitil gibi örgü gibi detaylar kullanılmakta bu detaylar içinde zaten ekstra bir aksesuara gerek kalmamaktadır. Kıyafetin kendi kumaşlarıyla hazırlanan bir detaydır.

Boğazlı Genç Triko Kazak

Genç modasının tarzlarına uygun olan boğazlı , hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılabilecek modellerdir. Özellikle süet tarz eteklerle kombini çok şık olduğu için bu şekilde kombinle çokça karşılaşıyoruz. Genel olarak uzun olan bu kazak modelleri aynı zamanda rahat tasarımlardır. Sonbahar kış aylarına has tasarımlar olsa da açık renk modelleri de genç hanımlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Zaten genelde günlük tasarımlar olarak kullanılmaktadır. Fiyat olarak ta uygun olan bu kıyafetlerin önümüzdeki sezonlarda yeni tarzlar ve tasarımlarla daha fazla hayatımızda yer alacağı tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?