Dantelli Tesettür Etek Modelleri

  • 09 Temmuz 2019
  • 551 kez görüntülendi.

Etek modelleri hız kesmeden tesettürlü bayanlar için önemli olan kıyafetler arasında yerini almaktadır. Kimi zaman günlük hayatta rahat etmenizi sağlayacak modeller olurken kimi zamanda özel günler için kurtarıcı tasarımlar olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır. Daha çok özel günler için tasalanan, zarif ve şık görüntüsü olan bir çeşitle, dantelli tesettür etek modelleriyle devam ediyoruz yazılarımıza kaldığımız yerden.

farklı dantel detaylarının etek modelleriyle bütünleşmesiyle hazırlanan tasarımlardandır. Genel olarak tek renkten oluşan bu modeller bazen dantel detaylarının farklı renkte eklenmesiyle iki renk olarak ta karşımıza çıkmaktadır. Daha çok iki farklı seçenekte tasarlanan dantelli tesettür etek modellerinin bir çeşidinde dantel detayları etek uçlarına elenerek hazırlanır, diğer tasarım ise eteği boydan boya kaplayacak bir dantel örtüsüyle hazırlanmaktadır. Özellikle genç ve orta yaş tesettürlü bayanların özel günler ve eğlenceler için tercih ettiği bir kıyafet modelidir. Bazen açık renklerde karşımıza çıkan bu tasarımlar bazen koyu renklerde hazırlanmaktadır. Açık renklerde en çok tercih edilen renk pudra pembesi olurken, koyu renklerde siyah ve kırmızı renkleri tesettürlü bayanları oldukça fazla cezbetmektedir. Özellikle zayıf bayanların tercih ettiği bir tasarımdır dantelli tesettür etek modelleri. Büyük beden giyinen bayanlar bu kıyafetleri tercih ederken çoğunlukla etek uçları dantelli modellere yönelmektedir. Tesettür gömlek ve bluzlarla kombin yapılan bir kıyafet modelidir. Bu kombin kıyafetleri de açık renklerden tercih edilmektedir. Topuklu ayakkabıların tercih edildiği bu kıyafet kombinlerinde başörtüsü olarak ta şallar veya desensiz eşarplar öne çıkmaktadır. Başörtüsü modelleri de daha çok etek ile aynı renkte tercih edilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Puane Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde En Güzeş Puane Tesettür Giyim Modelleri, En Şık Puane Tesettür Giyim Modelleri ve Puane Tesettür Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ