Desenli Abiye Elbise Modelleri

  • 28 Mayıs 2019
  • 611 kez görüntülendi.

Abiye elbise modelleri hem şık hem de asil görüntüsüyle özel davetler ve özel programlar için tesettürlü bayanların en önemli destekçilerinden biri olmaya devam etmektedir. Kimi zaman sade modelleriyle kimi zaman taşlı, incili modelleri ile karşımıza çıkan bu ürünlerden bir tanesi olan desenli tesettür abiye elbise modellerine değineceğiz.

Sadelikten uzak durmak isteyen ve gösteriş ve ihtişamdan da sıkılan tesettürlü bayanların tercih edebileceği önemli tasarımlardan bir tanesi de desenli abiye modelleridir. Kimi zaman belli bir motif olarak işlenen desenler bazen de belli anlamlı şekillerin kıyafete uyarlanmasıyla tasarlanmıştır. Desenli tesettür abiye elbise modellerinde bazen de desenler işleme olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak tek parça desenli kumaşlarla oluşturulan desenli tesettür abiye elbise modellerinin çeşitli tasarımlarında ek bir parçayla desenler oluşturulmaktadır. Birbirine uyumlu renklerin beraber tasarlandığı bu modellerde desenler çoğunlukla kıyafetin tamamında kendini göstermektedir, az sayıda modelde ise desenler belli noktalarda ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman kıyafetin üst kısmında kimi zaman da etek kısmında bulunur. Desenli tesettür abiye elbise modellerinde kıyafetler daha çok açık renklerden tasarlanmaktadır. Bundaki amaç desenlerin kıyafet üzerinde kendini daha iyi hissettirmesi. Özellikle mezuniyet töreni veya balo gibi ortamlarda tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilebilecek ürünlerden önemli bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kuyruklu Balık Abiye Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Kuyruklu Balık Abiye Modelleri, En Özel Tesettür Kuyruklu Balık Abiye Modelleri ve En Şık Tesettür Kuyruklu Balık Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ