Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Desenli Tesettür Bluz Modelleri

Yıllardan beri tesettürlü hanımların kullanmaktan vazgeçemediği kıyafetler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de tesettür bluz modelleridir uzun süredir kullanılan ve uzun bir sürede tesettürlü hanımlar arasında popülerliğini koruyacak bir kıyafettir. Her ne kadar köken olarak eskilere dayansa da hala modern kıyafetlerden biridir. Tesettür modasının güzel yansımalarının bulunduğu kıyafetlerden biridir tesettür bluz modelleri. tesettür bluz modelleri de bu tasarımların en popüler modellerinden biri olmayı başarmıştır. Genç yetişkin demeden tüm tesettürlü hanımların kullanabileceği bu kıyafetler birçok tarzı da yansıtmayı başarmıştır. Rahat, zarif, şık ve modern tasarımlar olan tesettür bluz modellerinin yeni sezon modelleri de tesettür piyasasında yerini almıştır.

Zarif Bluz Modelleri

Bluz modelleri rahat kesimleri olan zarif ve ortama ayak uydurabilen bir kıyafettir. modelleri ise daha neşeli ve daha canlı görüntüye sahip modellerdir. Hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılan bir kıyafettir tesettür desenli bluz modelleri. Ama daha çok klasik kesime uygun olan modeller olduğu için eteklerle kombini daha uygun kıyafetlerdir. Kombin yapılan modelleri ise daha çok kalem etek modelleridir. Desenli tesettür bluz modellerinin en çok yakıştığı kombin koyu renkli kalem modelleridir.

Bluzların genel yapısında özellikle bel çevresinde hafif bir daralma söz konusudur. Burada kıyafetin vücuda daha rahat uyum sağlamasıdır. Ayrıca bluz modellerinin uç kısımları asılı bir şekilde vücudun üzerine gelmektedir. Geniş ve rahat kesim olması bu yapısının olmasını sağlamıştır. Bluz modellerinde farklı desenler kullanılabilmektedir. Genel olarak kıyafetin tamamında bu desenlere yer verilmektedir. En çok kullanılan desenler ise çiçek desenleri olmuştur. Bunun yanında farklı desenlerin yer aldığı tesettür bluz modelleri de çok sayıda mevcuttur.

Desenli tesettür bluz modellerinde kullanılan birkaç detay bulunmaktadır. İnce kumaşların kullanıldığı bu bluz modellerinin birçok tasarımında yaka kısımlarına detay eklenmektedir. Yaka ve fular detaylarıyla zenginleştirilen kıyafetlerdir. Diğer bir detay ise dantel detaylarıdır. Desenli tesettür bluz modellerinde dantel detayları da şık bir ikili olmasını sağlamıştır. Daha çok uç kısımlarında gördüğümüz bu detaylar çoğu zaman beyaz renklerle hazırlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?