Desenli Tesettür Elbise Modelleri

  • 06 Temmuz 2019
  • 312 kez görüntülendi.

Elbise modelleri hem şıklığı hem rahatlığı hem de kullanışlığı açısından oldukça fazla rağbet gören bir tesettür kıyafet modelidir. Çok fazla farklı tasarımı bulunan elbise modellerinden önemli bir tanesi de desenli tesettür elbise modelleridir.

Gerek günlük kullanımda gerekse de özel günlerde kullanılabilen çok fazla mevcuttur. Desenler bazen karışık motiflerle oluşsa da bazen de anlamlı motifler eklenerek tasarlanmaktadır. Çoğunlukla da çiçek desenli elbiseler tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Gerek genç tesettürlü bayanlara gerek orta yaş tesettürlü bayanlara gerekse de yetişkin tesettürlü bayanlara hitap edebilecek çok fazla sayıda desenli tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. Farklı kumaşlarla tasarlanabilen bu kıyafet modelleri tesettürlü bayanlar arasında en çok tercih edilen kıyafet modellerinden bir tanesidir. Kimi zaman açık renklerin üzerine koyu renklerle desenler eklenerek hazırlanan tasarımların yanında kimi zamanda oyu renk kıyafetlere açık renk desenler eklenerek hazırlanmaktadır. Desenli tesettür elbise modelleri tasarımlarına öre özel davetlerde, düğünlerde, okula giderken, arkadaş ortamına katıldığınızda veya ev içerisinde giyebilen modellerdir. Desenli tesettür elbise modelleri daha çok tek parçadan oluşurken üzerine eklenen kemer veya kuşak detaylarıyla daha şık hale gelmektedir. Bu kıyafetler kombin yapılırken başörtüleri daha çok eşarp modelleri tercih edilmektedir. Bu eşarp modelleri sade, düz renk eşarp modelleri olurken ayakkabı olarak ta topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Şık bir kol çantasıyla da güzel bir tesettür desenli elbise kombini hazırlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kazayağı Desenli Tesettür Etek Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Kazayağı Desenli Tesettür Etek Modelleri, Kazayağı Desenli Etek Modelleri ve Kazayağı Desenli Tesettür Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ