Düz Renkli Eşarp Modelleri

  • 06 Eylül 2019
  • 440 kez görüntülendi.

Tesettürün vazgeçilmez kıyafetleri sorulduğunda herhalde birçoğumuzun ilk sırada vereceği cevap eşarp modelleri olacaktır. Bu durumda eşarp modellerinin çeşitlenmesinde ve çok fazla karşımıza çıkmasına imkan sağlamıştır. Eşarp modellerinin birçok çeşidi olmasına rağmen en popülerlerden bir tanesi olan ile karşınızdayız.

Hem genç tesettürlü hanımların hem orta yaş hem de yetişkin bayanların vazgeçemediği düz renkli eşarp modelleri hayatımızın her alanında bizlere eşlik etmektedir. Bu tasarımların böyle isimlendirilmesinde tek renkten ve desensiz modellerden hazırlanmış olması etkili olmuştur. Şal modellerine göre daha oturaklı ve daha geniş kumaşlara sahip olan bu modeller yıllardan beri oldukça fazla kullanılmaktadır. Düz renkli eşarp modellerinde kumaş çeşitliliği ve tasarım zenginliği çok fazla bulunmaktadır. Örneğin ipek eşarp, twill eşarp, polyester eşarp, pamuklu eşarp gibi çok farklı kumaşlarla düz renkli eşarp modelleri tasarlanmaktadır. Bu eşarp modelleri birçok kıyafetle kombin yapılabilecek zarif tasarımlar olarak hazırlanmaktadır. Hem yazlık hem de kışlık modelleri mevcut olan bu tasarımların kışlık modelleri koyu renklerle, yazlık modelleri de açık renklerle bütünleşmiştir. Düz renkli eşarp modelleri genel olarak ta parlak bir görüntü sergilemekte ve göze de hitap etmektedir. Her bütçeden ve her zevkten tesettürlü bayanların sahip olabileceği bu eşarp modellerini uygun fiyatlara da yüksek fiyatlara da bulabilirsiniz. Örneğin 10 TL’ye de bulabileceğiniz düz renkli eşarp modelleri mevcutken 500 TL’ye sahip olabileceğiniz modellerde piyasalarda satışa sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İpek Şal Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel İpek Şal Modelleri, İpek Şal Modelleri ve Modern İpek Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ