En Güzel Tesettür Etek Modelleri

  • 14 Nisan 2019
  • 514 kez görüntülendi.

Tesettür etek modelleri denince akla birçok çeşit gelmektedir. Asıl mesele bu seçenekler arasında en güzelini öne zarifini bulmaktır. Bizlerde bu yazımızda sizlere yardımcı olması açısından  konusuna değinmek istedik.

En güzel tesettür etek modellerini tercih etmek için bazı kriterleri ön planda tutmak lazım. İlk olarak tesettüre uygunlu açısından hem uzun olmalı hem de vücut hatlarını gizlemelidir. İkinci seçenek olarak ta deneyerek karar vermek olmalıdır; çünkü bazen sizlere uyan etek bir başkasında güzel durmayabilir, aynı durum sizler için de geçerli başkasında şık duran bir etek modeli sizlerde aynı şıklıkta kendini göstermeyebilir. En güzel etek modellerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken diğer bir mesele de giyeceğiniz kıyafetle uyumlu olması meselesidir. En şık ve en güzel bir eteği, kombinleyecek kıyafeti ayarlayamazsanız eteğin şıklığı da zarafeti de geri planda kalabilir. Bunun yanında çağın modasını ve şartlarını da göz önünde bulundurarak en güzel etek modellerini tercih etmelisiniz. Nakışlı, dantelli, pileli, çiçek motifli, kemer, kaşe etek gibi çok sayıda modern etek mağaza vitrinlerinde ve internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. Bunların dışında mevsim şartlarına göre renkleri ve motifleri de ayarlamanız en güzel etek modellerinin daha da şık daha da güzel olmasını sağlayacaktır. Örneğin kış mevsiminde koyu renk bir kaşe etek tercih edebilecekken yaz mevsiminde açık renk çiçekli bir etek daha güzel olacaktır. Son olarak dikkat etmeniz gereken meselede beden ölçülerinizdir. Her bedende aynı tasarım aynı şıklığı yansıtmayacaktır, bun yüzden bedeninize ve boyunuza uygun olan modelleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Günlük Tesettür Kıyafet Kombinleri başlıklı makalemizde En Güzel Günlük Tesettür Kıyafet Kombinleri, En Şık Günlük Tesettür Kıyafet Kombinleri ve Günlük Tesettür Kıyafet Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:yeni tesettür etek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ