En Şık Eşarp Bağlama Modelleri

  • 13 Mart 2018
  • 1.923 kez görüntülendi.

Modatesettürevi olarak bu yazımızda bir ürün tanıtımı yapmayacağız. Bu yazımızın konusu eşarp bağlama şekilleri olacaktır.

Bu makalede daha çok görseller üzerinden eşarp bağlama şekillerini sizlere göstereceğiz; ancak yine de eşarp bağlama ile ilgili sizlere birkaç tüyo vermeye çalışacağız. Eşarp bağlama konusunda en önemli nokta seçeceğiniz kumaş olmalı. Özellikle ipek kumaşlar seçmeniz hem bağlamanızda hem de kolay kolay bozulmamasında sizlere yardımcı olacaktır. Bunun yanında seçeceğiniz eşarp modellerinin kıyafetle uyumlu olmasına dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Yüzünüzün yapısı eşarp bağlama modelinizi belirlemeniz açsından önemlidir, örneğin minyon tipliyseniz çok ta kaba bağlama şekillerini uygularsanız şıklığınızı kaybedebilirsiniz. Topuzlu bağlama şekillerinde kullanacağınız bonenin de çok önemi vardır buna dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Yüzünüzün uzun görünmesini istiyorsanız bonenizi tam saçların ucundan yani alnınızın en uç noktasından bağlamanız gerekmekte.

Eşarbınızın şapka tarzında olmasını istiyorsanız bonenizi az daha aşağıdan bağlananız daha şık duracaktır. Eğer rahat bir bağlama şekli istiyorsanız boyun kısmını bağlamaktan ziyade arkadan dolandırmanız güzel olacaktır. Dışarı çıkıp arkadaşlarınızla gezerken bu modeli kullanabilirsiniz. Birde eşarbınızın sarkmasını istemiyorsanız boyun kısmından bağlayıp kıyafetin altında kabarmadan saklayabilirsiniz. Bu modeli de özel davetlerde kullanmanız yerinde olacaktır.

Şimdi sizlere galerimizde eşarp bağlama şekillerinden bazılarını göstereceğiz umarım faydalı olacaktır sizlere.

Bir önceki yazımız olan 2018 Şal Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Şal Modelleri, En Şık 2018 Şal Modelleri ve Modern 2018 Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:eşarp bağlama modelleri görseller,türban model
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ