En Şık Püsküllü Tesettür Tunik Modelleri

  • 01 Haziran 2019
  • 511 kez görüntülendi.

Püskül detayları kıyafetlere kimi zaman asil ve zarif bir hava katarken kimi zaman da şık ve eğlenceli bir hal katmaktadır. Birçok tesettür kıyafette bulunan püskül çeşitlerinin bir modelini de oluşturmaktadır.

Birçok moda tasarımcısı tarafından ve tesettür firması tarafından küçüklü büyüklü püskül detaylarının olduğu çok sayıda ve değişik tasarımlarda tesettür püsküllü tunik modelleri üretilmektedir. Yeni sezonun modası içerisinde de yer alan püskülü tesettür tunik modelleri genç ve orta yaş tesettürlü bayanlara hitap eden tasarımlarla mağazalarda alıcılarını beklemektedir. Püskül detayları kimi zaman kıyafetin bir parçası olarak kıyafetin kendi içerisinden hazırlanarak oluşturulmuş, kimi zaman da hazırlanan püskül parçaları kıyafete dikilerek tesettür püsküllü tunik modelleri hazırlanmıştır. Tesettür püsküllü tunik modellerinde püskül detayları bazen ipler tek tek, açık olarak kıyafette tasarlanırken bazen de belli sayıda ipler birleştirilerek bağlanır ve kıyafet üzerinde tasarımı yapılır. Boyutları da tunik modellerinin tasarımına ve yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Püskül detaylarını bazen göğüs kısmına eklenmiş bir şekilde bazen bel kısımlarına işlenmiş bir şekilde bazen omuzlardan sarkıtılmış bir şekilde bazen de etek ucu dediğimiz en alt kısmına eklenmiş şekilde görmekteyiz. Omuz, göğüs ve bel kısımlarında olanlar daha çok uzun modeller olurken, etek ucu kısımlarında kısa modeller olmuştur. Püsküllü tesettür tunik modellerinde etek uçlarında olan tasarımlar açık tasarımlar olurken diğer kısımdakiler bağlı tasarımlar olmaktadır çoğunlukla, ancak son dönemlerde genelde açık ve uzun püskül detaylarının olduğu tasarımlar rağbet görmektedir. Püskül detaylı tunik modellerinde püsküller genel olarak kıyafetle aynı renk olurken kimi zaman da siyah renk olarak tasarlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Süet Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Süet Elbise Modelleri, En Şık Tesettür Süet Elbise Modelleri ve Tesettür Modern Süet Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:nayla puskulu
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ