En Şık ve Modern Tesettür Şal Modelleri

En Şık ve Modern Tesettür Şal Modelleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımız tesettürlü bayanların her yerde kullanabileceği ve eşarplarla aynı görevi gören şal modelleriyle ilgili olacaktır.
Malumunuz şal denilince akla iki ürün gelmektedir. Bir tanesi bayanların omuzlarına atmış olduğu bir kıyafettir. Ötekisi ise bizimde konumuzda bahsedeceğimiz tesettürlü bayanların başlarını örttükleri ve eşarplara alternatif olarak piyasalara çıkmış şık şal modelleridir. Özellikle genç bayanların bu sıralar eşarplara göre daha çok tercih ettiği modern şallar hem kolay bağlanabilmesi hem de şık bir görüntüsü olması nedeniyle tercih sebebi olmuştur. Genellikle günlük hayatta düz şal modellerini tercih eden tesettürlü bayanlar davetlerde veya özel mekanlarda daha çok ve uç kısımlarının dantelli olduğu modelleri tercih etmektedirler. Modern şal modelleri farklı kumaşlarla üretilmektedir, ancak en çok tercih edilen ve en çok beğenilenler ise ipek şallardır.

Farklı şekillerde bağlanan şık şal modellerini giydiğiniz kıyafete göre göre bağlamanız daha uygun olacaktır. Daha çok tek renkten oluşan şık şal modellerinin yanında azda olsa içinde bir kaç renk barındıran şallar da mevcuttur. Bu senenin modasını pembe, açık mavi, turkuaz, krem rengi ve kırmızının oluşturacağını söyleyebiliriz, ancak günlük kullanımda ve sade modellerin tercihinde ise haki yeşili, mor, gri, ve mavinin olacağını söylemek mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?