Ferace Elbise Modelleri

Ferace Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanlar için oldukça fazla seçenekte elbise çeşidi vardır. Farklı elbise tasarımları tesettürlü bayanların hizmetine sunulmuş ve alternatifler oldukça fazla olmuştur. İşte bu alternatiflerden bir tanesi de hem dış giysi hem de bir elbise olan ferace elbise modelleridir.

Son zamanların gözde kıyafetleri haline gelen ferace elbise modelleri şık ve zarif tasarımlarıyla önemli bir kıyafet olmuştur. Hem bir dış giysisi olan feracelerin hem de elbiselerin birleşmesiyle hazırlanan bu tasarımı, özellikle 25 – 40 yaş arası tesettürlü bayanların tercih ettiği bir kıyafet olmuştur. Elbiselerin şıklığı feracelerin rahatlığı ve zarafetiyle birleşince ortaya muhteşem tasarımlar çıkmaktadır. İnce kumaşı, rahat yapısı ile büyük beğeni kazanan ferace elbise modellerini önümüzdeki günlerde daha sık göreceğiz gibi görünüyor.

Özel günler için kullanılan tasarımlarıyla beraber dışarı çıkanken de kullanılabilecek tasarımları bulunmaktadır. Kıyafetlere eklenen taş, pul ve işleme detayları ferace elbise modellerini sadelikten kurtarmış ve güzel bir hava kazanmasında etkili olmuştur. Özellikle koyu renklerin hakim olduğunu görmekteyiz bu elbise tasarımlarında. Kimi zaman tek renkten oluşan bu tasarımlar bazen iki farklı rengin birleşmesiyle de hazırlanmaktadır. ferace elbise modellerinde en çok rağbet gören ve tercih edilen renkler siyah, haki ve mürdüm renkleri olmuştur. Bu kıyafet tercih edilirken herhangi bir dış giysisine ihtiyaç duyulmaz, tek renk ve koyu renk bir eşarp ile kombin yapılır. Şık bir topuklu ayakkabı ve güzel siyah renk bir kol çantasıyla harika bir ferace elbise kombini hazırlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?