Fermuarlı Tesettür Trençkot Modelleri

Fermuarlı Tesettür Trençkot Modelleri

Sıcak havaların yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamasıyla beraber dış giyim ürünlerine olan ilgide artmaya başladı. Herkes zevkine ve tarzına göre kıyafet ararken kimi hanımlar önceki dış giyim ürünlerini kullanacakken kimileri de yeni kıyafet arayışı içerisindedir. Eğer sizde yeni dış giyim ürünleri alacaksanız yazımıza göz atmanız yararınıza olacaktır.

Birçok tesettürlü hanım özellikle mevsim geçişlerinde trençkot modelini tercih etmektedir. Genellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde kullanılan bu dış giyim ürünleri modern tasarımlardan biridir. Gençlere ve yetişkin hanımlara hitap eden farklı tarz modelleri söz konudur. Bizlerde bu yazımızda trençkot modellerinden biri olan fermuarlı trençkot modelleri üzerinde duracağız.

Fermuarlı Trençkot Modelleri

Mevsim geçişlerinde kullanılan bir kıyafet olduğundan bahsetmiştik. Serin ve yağışlı havaların etkisini kırmak için tasarlanan çok şık dış giysilerdir. Fermuarlı trençkot modelleri genellikle yağmur geçirmeyen kumaşlardan üretilmektedir. Piyasaya çıkış tarihi eski olsa da günümüz modasını en güzel yansıtan kıyafetlerden biridir. Fermuarlı trençkot modelleri tarz olarak spor bir görüntüye sahip olduğu için daha çok genç hanımlar ilgi göstermiştir. Bazen fermuarlarla sınırlı kalmayan bu tasarımlara büzgü, düğme ve kuşak detayları da eklenebilmektedir. Özellikle cep detaylarıyla çok uyumlu olan fermuarlı trençkot modellerinde sonbahar renklerinin çokça kullanıldığına da şahit oluyoruz.

Farklı uzunluklarda üretilen fermuarlı trençkot modellerinde bazı tasarımlar ayak bileklerine kadar uzanmaktadır. Bazı tasarımlar ise dizlere kadar uzanmaktadır. Bu iki uzunluk arasında farklı tasarımlar da bulunmaktadır. Genelde bot ve çizmelerle kombin yapılan bir dış giysisidir. Bu kombinlerde başörtüsü olarak ta şallar kullanılmaktadır. Şallarında sonbahar rengi olan kahverengi, camel, koyu krem, bej ve gri gibi renklerden seçilmesi daha uyumlu olacaktır. Bunun yanında son zamanlarda fermuarlı trençkot modellerine eklenen kapüşon detaylarda bu tasarımlara ilgiyi epey arttırmıştır. Sonbaharın serinleten bu günlerinde sizlerde trençkotlarla modaya uygun bir görüntü sergiyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?