Fırfırlı Tesettür Elbise Modelleri

  • 15 Temmuz 2019
  • 437 kez görüntülendi.

Tesettürlü bayanların günlük kullanımda veyahut dışarı çıkarken, arkadaş ortamında, misafirlikte, okulda ve rahat hareket edebileceği ortamlarda kullandığı kıyafet tasarımı çok fazladır. Bu tasarımlardan bir tanesi de bu saydığımız ortamlara uyumlu olan ve son dönemlerde çokça kullanılan fırfırlı tesettür elbise modelleridir.

Özel günlerden ziyade daha sıradan günler için tercih edilen hem genç tesettürlü bayanlar arasında hem de yetişkin tesettürlü bayanlar arasında tercih edilen bir kıyafet tasarımıdır. Tek parçadan ve daha çok tek renkten oluşan bu tasarımlar arasında desenli modellerde karşımıza çıkmaktadır. Fırfırlı tesettür elbise modellerinde fırfır detayları birkaç şekilde karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen ve en beğenilen modeli etek uçlarının dizlerin altında fırfır detayı eklenerek hazırlanan modelleridir. Bunun dışında tesettür piyasasında önemli bir yer edinen tasarımlardan biri de göğüs kısımlarının fırfırlı olduğu modellerdir. Bunlarda kendi içerisinde farklı tasarımlarla karşımıza çıkabilmektedir. En çok tercih edilen modeller omuzlardan başlayıp göbek kısmına kadar çapraz bir şekilde uzanan fırfır detaylarının bulunduğu kıyafet modelleridir. Tesettür fırfırlı elbise modellerinde başka bir tasarında boyun kısımlarının fırfırlı olduğu tasarımlardır. Bununla beraber asimetrik kesim olarak tasarlanan modeller, kolları fırfırlı olan tasarımlar, omuzlarda fırfır detayı bulunan tasarımlar ve aynı anda kıyafetin birkaç noktasında birden bulunan fırfır detayıyla oluşturulan tasarımlarla hazırlanan fırfırlı tesettür elbise modelleri mevcuttur. Daha çok koyu renk modeller bu tasarımlarda hakim olmuştur. Fırfırlı tesettür elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler kırmızının tonları, hardal rengi, kahverengi ve siyah renkleridir.

Bir önceki yazımız olan Güpür Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Güpür Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri, Güpür Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri ve Güpür Pelerinli Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:asil moda onu dugmeli tesettur elbise modelleri,tesettur pazari onu dugmeli tesettur elbise modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ