Fırfırlı Tesettür Etek Modelleri

  • 20 Ağustos 2019
  • 482 kez görüntülendi.

Detaylar hayatımızın her alanında olduğu gibi kıyafetlerimizde de önemli bir yere sahiptir. Bazen ufacık detaylar bile kıyafetlerimize bambaşka bir hava katarken bazen detaylar daha büyük ve daha gösterişli olabilmektedir. İşte bu detaylardan biriyle hazırlanan bir kıyafet modeli de fırfırlı tesettür etek modelleridir.

Özellikle genç tesettürlü hanımlara yönelik tasarımlar arasında yer alan kimi zaman neşeli, kimi zaman sportif kimi zaman da klasik bir görüntü sergileyebilmektedir. Son dönemlerin gözde tasarımları arasında bulunan bu etek modelleri, geniş bir tesettürlü genç bayan kitlesine etki etmektedir. Fırfırlı tesettür etek modelleri tek şekilde değil de birkaç farklı şekildeki tasarımlarıyla hanımlara hitap etmektedir. Bunlardan bazıları tek katlı fırfır detayının olduğu etek modelleri olurken bazılarında ise birkaç kattan oluşan fırfır detayları göze çarpmaktadır. Bazı modellerde fırfır detayları geniş bir alan kaplarken bazılarında ise daha dar bir alan kaplamaktadır. Kimi tasarımlarda ise asimetrik kesimlerle fırfır detayları karşımıza çıkmaktadır. Fırfır detayıyla birlikte bazı detaylarda fırfırlı tesettür etek modellerine katılarak eteklerin daha canlı ve daha gösterişli olması sağlanmıştır. Fırfırlı tesettür etek modellerinde belli renkler yoğunluk kazanırken daha çok yaz mevsiminde tercih edilen modeller olduğu için açık renkler hakimiyet kazanmaktadır. Özellikle beyaz, pudra, bej ve krem renkleri genç hanımlar tarafından en çok beğenilen ve en çok tercih edilen renkler olmuştur. Yaz mevsiminin canlılığını kıyafetlerinizle tamamlarken fırfırlı tesettür etek modelleri sizlere yardımcı olabilecek tasarımlardır. Özellikle gömlek ve bluz tarzı kıyafet modelleriyle kombinlenen bu etek modellerini genç tesettürlü hanımlar mutlaka incelemelisiniz. Çok farklı ortamlarda kullanılabilecek fırfırlı tesettür etek modellerinin tasarımlarını inceleyerek kıyafetlere karar vermeniz yerinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Sefamerve Modern Tunik Modelleri, Sefamerve Şık Tunik Modelleri ve Sefamerve Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ