Gençlerin Yeni Tarzı Sweat Elbise

Gençlerin Yeni Tarzı Sweat Elbise

Tesettür giyimde her dönemin farklı bir modası vardır. Moda da yaşam tarza ve kesime göre değişmektedir. Örneğin genç hanımların moda anlayışı ile yetişkin hanımların moda anlayışı birbirinden farklı olmaktadır. Bizde bu yazımızda gençlerin son dönemlerde modaya yön veren kıyafetlerinden birinden bahsetmeye çalışacağız. Bahsedeceğimiz bu kıyafet, gençlerin yeni tarzı modelleridir. Artan popülerliğiyle günden güne daha fazla tesettürlü hanımda görmeye başladığımız bu kıyafetler, sonbahar kış modasına da yön vermektedir. Bu mevsimlerde daha fazla görmeye alıştığımız bu elbiseler, rahat tarzıyla da ilgi çekmeyi başarmıştır.

Tesettürde Yeni Bir Soluk

Sportif tasarımlarıyla ön plana çıkan modelleri, sıcak yapısıyla sonbahar kış aylarında çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında ince kumaşlarıyla yaz aylarında tercih edilen birçok modeli de bulunmaktadır. Genelde tek renk olan bu kıyafetlerde geniş kesimlere dikkat edilmiştir. Kesim tarzı yönüyle de spor kesimi tercih eden hanımların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kimi zaman tek başına kullanmaya fırsat sunan bu kıyafetlerin bazı tasarımları pantolonlarla kombinlenebilmektedir. Pantolonlarla kombinlenen modeller, genel olarak diğer tasarımlardan biraz daha kısa yada yanlarında yırtmaç olan modellerdir.

Sezonun Kıyafeti Sweat Elbise

Genellikle uzun modeller olan modelleri, ayak bileklerine kadar uzanabilmektedir. Sade olarak tasarlanan bu elbiseler, kimi zaman ufak detaylarla süslenmektedir. En fazla süsleme yapılan detay ise kuşak ve kemerlerdir. Geniş kesimi olan modelleri, bu detaylarla daha derli toplu görünüyor. Bu kıyafetlerin kombininde dikkat edilmesi gereken en önemli konu kullanılan şallardır. Şalların renginin kıyafete yakın olması veya aynı renkte olması tercih edilen etkenlerden biri olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?