Geometrik Desenli Tesettür Etek Modelleri

  • 02 Ekim 2019
  • 220 kez görüntülendi.

Kıyafetlerde desenler önemli bir yer tutmaktadır. Bazı desenler var ki gerek tesettür kıyafet modellerinde gerek dış giyim modellerinde gerekse de başörtüsü modellerinde yer edinmektedir. İşte bu genel desenlerden bir tanesi de geometrik desenlerdir. Geometrik desenlerle hazırlanan ve çokça kullanılan bir kıyafet modeli de olmuştur.

Etek modelleri tesettürün önemli parçalarından biri olurken, tesettürlü bayanlar farklı seçenek ve farklı tasarım arayışlarına girmiştir. Bu doğrultuda üretimi yapılan geometrik desenli tesettür etek modelleri gittikçe kullanımı artan bir kıyafet tasarımı olmuştur. Geometrik desenli tesettür etek modellerinde farklı desenler yer alabilmektedir. Kare, üçgen, petek, daire ve birçok farklı geometrik şekil kıyafetlerde yer edinmiştir. Genel olarak siyah zemin üzerine beyaz motifler, kırmızı zemin üzerine beyaz motifler ve siyah zemin üzerine farklı renkler kullanılarak geometrik desenli tesettür etek modelleri hazırlanmaktadır. Bu tasarımlar daha çok kalem etek ve yüksek bel tesettür etek modellerinde kullanılan tasarımlar olmuştur. Özellikle uzun etek modellerinde geometrik desenlerle karşılaşırken bu etek modelleri gömleklerle beraber kombin yapılan şık tasarımlar olmuştur. Hem yazlık hem de kışlık etek modellerinde karşımıza çıkan geometrik desenli tesettür etek modellerinin özel günler için kullanılan modelleri de günlük hayatta kullanılabilecek modelleri de bulunmaktadır. Farklı fiyat seçeneklerinin bulunduğu geometrik desenli tesettür etek modellerinin kullanımı daha çok 25 – 38 yaş arası tesettürlü bayanlar arasında yaygındır.

Bir önceki yazımız olan Günlük Tesettür Etek Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Günlük Tesettür Etek Modelleri, Günlük Tesettür Desenli Etek Modelleri ve Günlük Tesettür Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ