Günlük Tesettür Elbise Modelleri

  • 27 Ağustos 2019
  • 427 kez görüntülendi.

Tesettür elbise modelleri tesettürlü bayanların en fazla tercih ettikleri ve en çok beğendiği kıyafetlerden bir tanesidir. Her ne kadar özel tasarımları bulunsa da tesettürlü bayanlar için önemli bir kıyafet tasarımıdır.

Daha önceki yazılarımızda özel gün tesettür elbise modellerine yer vermişken, bu yazımızda günlük tesettür elbise modellerine yer ayırdık. Bu kıyafet modelleri evde, dışarı çıkarken, arkadaş ortamında veya kafe tarzı ortamlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Birçok farklı tasarımı ve modeli olan günlük tesettür elbise modellerinin ortak özelliği rahat ve bol tasarımlar olması ve fiyat olarak diğer tasarımlara göre daha uygun olmasıdır. Kıyafetler genel olarak sade tasarımlar olurken çoğunlukla tek renk ve ufak detaylar bulunmaktadır. Günlük tesettür elbise modellerinde fular, büzgü, kemer tarzı detaylar bulunurken özellikle taş, pul ve inci gibi detaylar uzak tutulmaktadır. Çiçek motifli modellerde önemli tercih arasında bulunan modellerdir. Özellikle yazlık ürünlerde daha çok öne çıkan günlük tesettür elbise modelleri hem genç hem de orta yaş tesettürlü bayanların yoğun olarak tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Birçok tesettür firmasının en önemli parçalarından olan bu tasarımlar 50 TL’den başlayıp 200 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Fiyat aralığının belirlenmesinde kalite, tasarım ve modernlik öne çıkan detaylar olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Moda Selvim Etek Modelleri başlıklı makalemizde Moda Selvim Etek Modelleri, Moda Selvim Modern Etek Modelleri ve Moda Selvim Şık Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ