Güpürlü Bone Şal Modelleri

Güpürlü Bone Şal Modelleri

Modern bir ürünü olan bone şal modelleri son zamanlarda tesettürlü bayanların gözdesi haline gelmeye başlamıştır. Tabi bu üründe kendi içerisinde farklı çşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan biri de son zamanlarda gittikçe tercih edilen güpürlü bone şal modelleridir.

Güpür ipek veya iplikten oluşan geniş ilmeklerle örülen bir dantel anlamına gelmektedir. Bu dantel motifleri bone şallarla birleşerek güpürlü bone şal modellerini oluşturmuştur. Daha çok yetişkin tesettürlü bayanların tercih ettiği bu modellerin genç tesettürlü bayanlar için tasarlanan modelleri de piyasalardaki Pazar payını arttırmaya başlamış ve gittikçe popülerliğini arttırıp talep edilen bir ürün haline gelmiştir. Güpürlü bone şal modelleri daha çok açık renklerde ön plana çıkmıştır; çünkü açık renklerde dantel işlemeleri daha dikkat çekici olarak göze çarpmaktadır. Bunun yanında siyah renkli güpürlü bone şal modelleri de oldukça tercih edilen bir renk olmuştur.

Modacılar güpürlü bone şal modellerinin dantel motiflerini her geçen yıl büyütüp daha şık bir görüntü kazanması için çaba göstermektedirler. Tesettür firmaları da artan talep doğrultusunda bu ürüne olan bakışlarını geliştirerek kendilerine göre farklı tasarımlar oluşturmaya çalışmıştır. Buda tesettürlü bayanların daha fazla seçeneği değerlendirmesine ve daha uygun ürünler bulmasına imkan sağlamaktadır. Şimdi de sizler için hazırladığımız görselimizi inceleyelim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?