Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Kışlık Tesettür Elbise Modelleri

Havalar iyice soğumaya başlayınca kıyafet modellerinde kışlık tasarımların zamanı gelmeye başladı. Havaların soğukluğunu sıcak kıyafet modelleri ile kırmak isteyen tesettürlü hanımlar, kışlık kıyafet arayışına başladı bile. Birçok farklı seçeneği bulunan kışlık tesettür kıyafetlerin öne çıkan bazı tasarımları bulunmaktadır. Bunların başında da tesettür elbise modelleri gelmektedir. Kışlık elbise modelleri, tesettürlü hanımlar arasında kış aylarının en popüler olan kıyafetlerinden bir tanesi olmayı başardı. Kış aylarında en fazla tercih edilen kıyafetlerin başında yerini almıştır bu elbise modelleri. Genci, yetişkini her tesettürlü hanımın muhakkak dolabında bulunması gereken kıyafetlerden bir tanesidir.

Tek parça şeklinde gördüğümüz tesettür kışlık elbise modellerinde asıl özellik kalın kumaşların kullanmasıdır. Bu özelliği sayesinde sıcak tutması yönüyle tesettürlü hanımların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Desenli modellerin çok fazla yer almadığı kışlık elbise modellerinde genel itibariyle düz ve tek renk modeller tercih edilmektedir. Bunun yanında desenli modellerde ise belli desenler ön plana çıkmaktadır. Öne çıkan başlıca desenler ekose, kazayağı, çizgi gibi desenler olmuştur.

Sıcacık Giysiler Kışlık Elbiseler

Bu tasarımların genel olarak sade bir şekilde tasarlandığından bahsetmiştik. Sadeliği geri plana katan bazı detaylar göze çarpabiliyor. Bu detaylar arasında en fazla beğenilen detaylar ise kemer ve kuşak detaylarıdır. Kışlık elbise modellerinde en çok yakışan detaylar olmuştur. Bunun yanında kimi zamanda farklı yaka türleri kullanılarak tasarımlar yapılmıştır. Kışlık elbise modellerinde dikkat çeken detaylardan biri de düğmelerdir. Elbiselerin farklı noktasına eklenen bu detaylar adeta bir aksesuar süsü katmaktadır.

Genel olarak sonbahar renklerinin kullanıldığı modellerdir. Kahverenginin tonları, gri, siyah, hardal, haki gibi renkler, kışlık elbise modellerinin en çok beğenilen ve tercih edilen renkleri olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?