Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri

Kışlık Tesettür Pardesü Modelleri

Yazlıkları kaldırmanın, kışlık kıyafetleri çıkarmanın vakti artık geldi. Havaların soğumaya başlamasıyla kışlık kıyafet arayışları hızlanırken özellikle ürünlerine ayrılan mesaide büyük artış görülüyor. Tesettürlü hanımlar, kışlık kıyafet ürünlerini araştırırken en önemli parçalardan biri olan dış giyim ürünlerini ilk sıraya aldı. Birçok seçeneği bulunan bu dış giyim ürünleri, tercih yaparken sizleri biraz zorlayacak gibi duruyor. Onlarca seçenek arasında önemli bir yer edinen bu dış giyim ürünleri arasında pardesülerin büyük bir yeri olmuştur. Ortaya yaş ve yetişkin hanımların vazgeçemediği bu kıyafetler, yeni sezonun da iddialı kıyafetleri arasında yerini alacak gibi duruyor. En çok tercih edilen modeli ise kışlık modelleridir.

Klasik Kışlık Pardesü

Kışlık modellerinde en belirgin özellikler kullanılan kumaşlardır. Kalın ve sıcak kumaşların kullanıldığı bu tasarımlar, kışın soğuğunu kırmak için önemli bir kıyafet tasarımıdır. Tesettüre en uygun ürünleri arasında yerini alan kışlık pardesü modelleri, uzun olarak tasarlanan kıyafetlerdir. Genel olarak ayak bileklerine kadar uzanan bu dış giyim ürünleri, çoğunlukla fermuarlı modeller olarak üretilmektedir. Klasik tesettür giyim tasarımına yatkın olan tarzıyla ilgi odağı haline gelen bu kıyafetler, son dönemdeki modelleriyle gençlere de hitap etmeye başlamıştır. İlk başta birkaç kalıp şeklinde karşımıza çıkan bu modeller, ürün yelpazesini genişletmiş ve daha fazla seçenekle karşımıza çıkmıştır.

Kapüşonlu Pardesü

Kışlık modellerinde son dönemde kapüşon detayları eklenerek hazırlanan tasarımları da piyasalarda yer almaya başladı. Daha çok koyu renklerin hakim olduğu bu modellerde siyah, lacivert, yeşilin farklı tonları ile kahverenginin tonlarının kullanıldığı modellere ilgi daha fazla olmuştur. Kimi tasarımı kemer, kuşak gibi detayla kimi tasarımı ise büzgü detayı ile zenginleştirilmiştir. Genelde düz renk olarak tasarlanan kışlık modellerinde az sayıda küçük ve kıyafetin bütünlüğünü bozmayan detaylarda kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?