Kuşaklı Tesettür Elbise Modelleri

  • 01 Ağustos 2019
  • 327 kez görüntülendi.

Daha önceki yazılarımızda elbise modellerinin bazı çeşitlerini sizlere tanıtmaya çalışmıştık. Bu yazımızda da sizlere önemli bir tasarım olan kuşaklı tesettür elbise modellerinden bahsedeceğiz.

Kuşaklar genel olarak elbiselerin bel kısımlarında kendine yer edinen detaylar olmuştur. Elbiselere güzel bir hava katan bu kuşaklar modern bir kıyafet görüntüsü sergilemektedir. hem genç tesettürlü bayanlara hem de orta yaş tesettürlü bayanlara hitap eden tasarımlardır. Kuşaklar bezden ve kıyafetin kumaşına uygun tasarımdan hazırlanmaktadır. Kuşaklı tesettür elbise modellerinde kuşaklar, kıyafet tasarımına göre farklı bağlama şekilleriyle karşımıza çıkmaktadır. Hem önden bağlanan modeller hem de yandan bağlanan modeller vardır. Bazı tasarımlarda doğrudan elbise modeline dikişli bir şekilde kuşak detayı gerebilecekken bazı tasarımlarda kuşaklar ayrı bir parça olarak görülmektedir. Sade olan kıyafet tasarımlarında daha fazla karşımıza çıkan kuşaklı tesettür elbise modellerinde renk olarak ta tek renk hakimiyeti öne çıkmaktadır. Özellikle sonbahar renkleri olan kahverengi, kiremit ve hardal sarısı gibi renklerin bu tasarımlarda öne çıktığını görmekteyiz. Kuşaklı tesettür elbise modellerinde elbiseler tek renk ise kuşaklarda tek renk, elbiseler desenli ise kuşaklarda aynı desende olmaktadır. Bu tasarımlar genel olarak geniş ve rahat tasarımlardır. Birçok tesettür firması tarafından birçok farklı tasarımda kuşaklı tesettür elbise modeli piyasalarda yer almaktadır. Kıyafetlerde genel olarak kuşak detayının yanında aynı anda birkaç detay daha görebilmekteyiz. Yemeğe davetliyseniz, misafirliğe gidecekseniz veya dışarı çıkıp gezmeyi hayal ediyorsanız kuşaklı tesettür elbise modelleri tam size göre.

Bir önceki yazımız olan Kemerli Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Kemerli Tesettür Tunik Modelleri, En Şık Kemerli Tesettür Tunik Modelleri ve Kemerli Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ