Moda Tesettür Pelerin Elbise Modelleri

Moda Tesettür Pelerin Elbise Modelleri

Son zamanlarda moda sevenlerin tercih ettiği ürünlerden biridir modern pelerin elbiseler. Şık ve modern görüntüsüyle tesettürlü bayanların ilgi odağı haline gelmiştir.

Sizin için önemli olan biriyle buluşmanızda, özel bir davette veya bir misafirliğ gittiğinizde tercih edebileceğiniz güzel bir üründür şık ve modern tesettür pelerin elbiseler. Şık tesettür pelerin elbiseler modellerinin özelliği kısımlarıdır. Kollarının omuzdan bileklere kadar uzanan kısımları yaklaşık göbek kısmına kadar uzanmaktadır. Bu özelliğiyle modern bir görüntü oluşturmaktadır. Tek parça şeklinde olabilen bu kıyafetler iki parça şeklinde de olabilmektedir. Özel davetlerde kullanabileceğiniz dantelli modeller daha göz kamaştırıcı bir üründür. Kolların sarkan kısımlarının dantelli olduğu modellerdir bunlar.

Daha çok tek renk ve koyu renklerin tercih edildiği tek parça olan tesettür pelerin elbise modelleridir. İki parçadan oluşan ürünlerde ise daha çok ve açık modeller tercih edilmektedir. İki parça olan ürünlerde alt tarafta etekten ziyade pantolonlar tercih edilmektedir. Rahat ve bol bir ürün olması, ayrıca modern bir kıyafet olması hasebiyle tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

mavi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?