Nakışlı Tesettür Gömlek Modelleri

Nakışlı Tesettür Gömlek Modelleri

Nakışlı Tesettür Modelleri

Nakışlar kimi zaman ev süslemesinde kullanılan önemli detaylar olurken kimi zamanda kıyafet süslemelerinde kullanılmaktadır. Tesettürlü hanımlar arasında kıyafet süslemesinde önemli bir yer tutan nakışlar, kıyafetin sade bir yapıdan uzaklaşmasına ve daha göz alıcı ve modern bir görüntü sergilemesine olanak sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri tesettür kıyafetlerde yer bulan bu detay halen modanın izlerini yansıtmaktadır. Modern kıyafetlerde kendine oldukça fazla yer bulmaktadır. Daha çok spor giyimden ziyade klasik giyim dediğimiz tarzlara uyum sağlayan nakışlarla birçok kıyafet tasarımı bulunmaktadır. de bu doğrultuda hazırlanmış ve özellikle klasik giyimi tercih eden genç tesettürlü hanımların favori kıyafetlerinden bir tanesi olmuştur.

modelleri uzun yıllardan beri tesettürlü hanımların en önemli kıyafetlerinden bir tanesidir. Bu durum gömlek modellerinin farklı seçenek ve farklı tasarımlarla uzun yıllar hayatımızda bize eşlik etmesine olanak sağlamıştır. de klasik giyimi tercih eden genç hanımlar arasında popüler olan bir giysi olsa da orta yaş tesettürlü hanımlarda bu modellere ilgi göstermektedir. Daha çok beyaz bir kumaş üzerinde nakışların işlenerek hazırlandığı nakışlı modelleri, bol olmayan yapısı ve üzerinize tam oturmasıyla modern bir görüntü sergilemeyi başarmıştır. Çoğunlukla eteklerle beraber kombinine denk geldiğimiz nakışlı modellerinde farklı detayları gömleklerin farklı noktalarına işlenmektedir. Bazen kollarda gördüğümüz nakışlar çoğunlukla göğüs bölgesine işlenmektedir. Son dönemlerde daha çok hazır nakışlar kullanılsa da göze hoş gelen tasarımlar olmaktadır.

Özellikle çiçek motifli nakışlar daha fazla ilgi görürken en çok haki, kırmızı ve yeşil renkleri kullanılan renkler olmuştur. Beyaz gömleklerin yanında açık renkli olan bej ve krem renkli gömleklerde tasarımı için uygun olan renklerdir. Bu gömleklerde genellikle ince kumaş kullanılmakta ve yaz aylarında daha fazla tercih edilmektedir. Bazen tek başına bazen de bir dış giysisi ile kullanılabilen özel günlere eşlik edebilecek kıyafetlerde olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?