Nakışlı Tesettür Takım

Nakışlı Tesettür Takım

Bir kıyafet modelinde en çok ilgi çeken özellikler, kullanılan detaylardır. Hemen hemen her tesettür kıyafet bir detaylar süslenmekte veya birkaç detay birden eklenerek tasarımı yapılmaktadır. Kimi detaylar belli bir süsleme eklenerek hazırlanan detaylar olmuştur. Bazı detaylar ise kesim tarzıyla alakalı olup farklı şekiller verilerek hazırlanmıştır. Tesettür kıyafet modelinde ise her tasarımda kullanılan detaylar farklılık göstermektedir.

takım modelleri de birçok detayla süslenen kıyafetler arasındadır. Özellikle son zamanlarda hanımların bu modellere yoğun ilgi göstermesi birçok çeşidinin piyasalarda yer almasını sağlamıştır. Hepsi farklı tasarımlarla hazırlanan kıyafet modelleridir. Beğenilen ve tercih edilen modellerden biri de nakış detaylarının kullanıldığı takım modelleridir. Nakışlı takım modelleri son zamanların ilgi çeken ve tercih eden modelleri olmuştur.

Özellikle genç tesettürlü hanımların daha fazla ilgi gösterdiği nakışlı takım modelleri, çoğunlukla iki parçalı modeller halinde hazırlanmaktadır. Daha çok tunik ve pantolonla hazırlanan ikili modeller, nakışların daha fazla kullanıldığı takım modelleri arasında yer almaktadır. Bu parçalar kimi zaman bir bütün olarak kullanılsa da bazen iki farklı parçanın birleşimiyle hazırlanmaktadır.

Günlük Nakışlı Takım

Nakışlı takım modelleri daha çok gündelik yaşantının bir kıyafeti olarak gösterilmektedir. Sokak modasına uyumu ve tesettürlü hanımlar arasında estetik bir görüntü sergilemesi, bu modellere ilgiyi arttırmıştır. Arkadaş ortamlarında, eğlence mekanlarında, okul ve iş ortamı gibi ortamlara uyum sağlayan bir tasarım çeşididir. Az sayıda spor tasarımı olsa da daha çok klasik tasarımların hakim olduğu bir kıyafet tasarımıdır.

Nakışlı takım modellerinde nakış detaylar daha çok tunik parçalarında gözlemlenmektedir. Çoğunlukla da tuniklerin kol kısımlarına eklenen bir detaydır. Genel olarak birkaç çiçek motifi ile iki kolda da boydan boya uzanan detaylar olmuştur. Şimdi de dilerseniz nakışlı takım modellerinden oluşan galeriye göz atalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?