Pamuklu Tesettür Elbise Modelleri

Pamuklu Tesettür Elbise Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle hanımlar arasında yazlık kıyafet modelleri ilgi görmeye başladı bile. Tesettürlü hanımlarda yazlık kıyafet arayışına girmeye başladı. Birçok kıyafet modellerinde yazlık ürünler tasarlanırken tesettürlü hanımlar en fazla ilgiyi elbise modellerine göstermiştir. Yaz aylarında daha canlı ve neşeli elbiselerin bizi karşıladığına şahit oluyoruz. Özellikle genç tesettürlü hanımlar kendilerini daha mutlu ve eğlenceli hissedeceği yazlık elbise modellerine oldukça ilgi göstermeye başlamıştır. Birçok modelle karşımıza çıkan bu elbise modellerinde bazı tasarımların daha fazla beğenildiğine şahit olmaktayız. Bunların başında da pamuklu elbise modelleri gelmektedir. Hem tarz olarak günümüz modasına uyması hem de mevsim şartlarına uygun olması tercih edilmesini kolaylaştırmıştır.

Pamuklu elbise modelleri hem hafif yapısının olması hem hava alan bir kumaş olması hem de terleme yapmaması açısından önemlidir. Bu özellikler tercih nedeni olurken bunların dışında bir özellik daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Buda günün modasına uygun tasarımların hazırlanması. Yeni sezon modasına da ayak uyduracak tasarımları olan pamuklu elbise modelleri şimdiden mağazalarda ve alışveriş sitelerinde yerini almaya başladı. Daha çok günlük tasarıma uygun olduğu gözlemlenen bu kıyafetler günün her anında ve her ortamda kullanılabilecek kıyafetlerdir. Kesim olarak rahat kesimin tercih edildiği bu elbise modelleri, çoğunlukla da uzun olarak üretilmektedir.

Desenli Pamuklu Elbise

Pamuklu elbise modelleri gündelik yaşantıda daha fazla kullanıldığı için çoğunlukla sade olarak tasarlanmaktadır. Bu kıyafet modellerinin hem düz hem de desenli sayısızca modeli bulunmaktadır. Düz modeller daha çok tek renkten oluşurken en çok kullanılan detaylar düğme ve kuşak detayları olmuştur. Daha çok şallarla kombini uygun olan bu kıyafetlere en çok yakışan ayakkabılar babet modelleri olmuştur. Desenli modellerde ise çoğunlukla çiçek desenlerinin kullanıldığına şahit oluyor. Bununla beraber farklı motiflerin yer aldığı desenli pamuklu elbise modelleri de bulunmaktadır. Bunlarda kimi zaman düz şallarla kimi zamanda desenli eşarp ve dantelli şallarla kombinlenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?