Piliseli Tesettür Bluz

Piliseli Tesettür Bluz

Bluz modelleri, yıllardan beri tesettürlü hanımların vazgeçemediği ana kıyafetlerden biridir. Her ortama her zamana uyum sağlamayı başaran bluz modelleri modaya baş eğmeyerek her sezon yeni tasarımlarla karşımıza çıkmayı başarmıştır. Modayla beraber kendine yenilikler katan bu kıyafetler her dönemde farklı bir bakış açısı kazanmıştır. Kendinizi daha özel ve daha güzel hissetmenizi sağlayacak bu kıyafet modelleri yaz aylarının gelmesiyle daha da popüler bir hale gelmiştir. Farklı tasarımlarla tesettürlü hanımların karşısına çıkmaya hazırlanan tesettür bluz modellerinde belli tasarımlar ön plana çıkmayı başarmıştır. Ön plana çıkan ve oldukça beğenilen modellerden bir tanesini de modelleri oluşturmaktadır.

Yıllardan beri tesettürlü hanımların vazgeçemediği bluz modelleri günden güne artan bir popülerliğe kavuşmuştur. modelleri ise bu tasarımlar arasında ilgi gören önemli kıyafetlerden biri olmuştur. İnce katlanma detayları, bluz modellerine ayrı bir estetik katarken daha zarif bir görüntü kazanmasını sağlamıştır. Kimi zaman kıyafetin büyük bir kesiminde etkili olan bu tasarımlar kimi zaman da belli noktalarda kedine yer bulmuştur. Çoğunlukla tek renk modellerde gördüğümüz piliseler farklı uzunluk ve genişlikte olabilmektedir. modellerinde çoğunlukla detay olarak sadece piliseler karşımıza çıkarken bazen farklı süslemelerde kullanılmaktadır. Özellikle dantel, taş ve piliseli bluz modellerine en çok yakışan detaylar olmuştur.

Kolları Piliseli Bluz Modelleri

modellerinde piliseler, kimi zaman kıyafetin uç kısımlarına eklenirken daha çok kollarda görülen detaylarla öne çıkmıştır. Dirsek kısmından başlayıp bileklerine kadar uzanan bu tasarımlar, bluz modellerinin daha farklı bir görüntü kazanmasını sağlamıştır. Bu tasarımların çoğu özel modeller olurken birçok ortama da uyum sağlayabilecek kıyafetlerdir. Nişan, düğün, arkadaş ortamı, dışarı çıkarken rahatlıkla tercih edilebilecek kıyafetlerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?