Pınar Şems Tesettür Takım

Pınar Şems Tesettür Takım

denince akla bazı markalar gelmektedir. Gerek tarzlarıyla gerekse de kıyafete dokunuşlarıyla öne çıkan bu markalar, geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından beğenilmektedir. Farklı detaylar farklı şekillerle işlenerek kıyafete özel bir hava katmaktadır. Bazı markalar vardır ki her kıyafetinde aynı özeni ve aynı emeği kullanmaktadır. Bu yüzden de her kıyafeti özel, her kıyafeti güzel bir tasarımdır. Tesettürde zarafet, şıklık ve estetik denince akla gelen ilk markalardan biridir Pınar Şems giyim. Her kıyafetine ayrı bir özen gösteren bu markada her kıyafet özel bir tasarım olmuştur. Bu yüzden her kıyafet çeşidinde tercih edilen en önemli markalardan bir tanesi olmuştur.

İkili Pınar Şems Tesettür

Birçok kıyafetinde başarıyı yakaladığından bahsettiğimiz Pınar Şems, modelleriyle de tesettürlü hanımların gönlünde taht kuran bir kıyafet çeşididir. Bu yüzden Pınar Şems tesettür modelleri, tercihinde ilk sıralarda yerini almıştır. Spor giyimden ziyade daha çok klasik tasarım dediğimiz modellere özgün tasarımlardır. Özellikle genç ve orta yaş kesim arasında popüler olan ve oldukça tercih edilen bu kıyafetler, özel günlerde kıyafet tercihinde önemli bir seçenek olmuştur. İkili ve üçlü modelleri ağırlıklı olan Pınar Şems tesettür modelleri şallarla kombini şık olan bir kıyafet çeşididir. Kimi modelleri günlük, dışarı çıkarken tercih edilse de hemen hemen her modeli özel davetlere uyumlu kıyafetlerdir.

Zarif Pınar Şems Takımlar

Pınar Şems tesettür modellerinin birçok tasarımında üst parçaların uzun olduğuna şahit oluyoruz. Neredeyse elbise şeklinde tasarlanan bu takımlar ayak bileklerine kadar uzanabilmektedir. Yan kısımlarda kullanılan yırtmaçlar veya asimetrik kesimler bu kıyafetlere adeta olduğundan farklı bir estetik sergilemektedir. Omuz kısımlarında kullanılan taşlarla süsleme yapılan modelleri oldukça şık ve zarif bir görüntü sergilemektedir. Bunun yanında kemer detayları eklenen birçok modeli bulunmaktadır. Kolye tarzı aksesuarlarla oldukça başarılı tasarımların hazırlandığı Pınar Şems tesettür modelleri, en özel günlerinizi süslemek için hazır ve sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?