Pullu Tesettür Abiye Modelleri

  • 08 Eylül 2019
  • 323 kez görüntülendi.

Henüz bitmeyen düğün sezonunda gerek gelin adayının gerekse de yakınlarının tercih edebileceği birçok tasarım piyasalarda kendine yer bulmuş vaziyettedir. Bu birçok tasarımdan birini de oluşturmaktadır.

Eğer gelin adayıysanız söz, nişan gibi düğün hazırlıklarının olduğu günlerde veyahut gelinin nedimesiyseniz sizlerde bu özel günde pullu tesettür abiye modellerine ilgi gösterebilir, bu tasarımları da tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Pul detaylar özel tasarımlarda daha çok yer edinmişken gündelik hayatta kıyafetlerde neredeyse yok denecek kadar az kullanılmaktadır. Pul detaylarının en çok yakıştığı kıyafet modellerinin başında da tesettür abiye modelleri gelmektedir. Pullu tesettür abiye modellerinde tesettürlü bayanların en fazla tercih ettiği renkler, pulların kendini daha net ve daha şık yansıttığı koyu renklerdir. Burada da siyah ve lacivert renkleri ağırlık kazanmaktadır. Tesettür pullu abiye modellerinde pul detaylar kıyafetin bütününde görülürken kıyafete eklenen tül, pelerin gibi detaylarda yer almamaktadır. Bazen de belli bir motif veya şekil verilerek pullar kıyafete işlenmektedir. Pulların abiye modeli ile aynı renkte olması dikkat edilen bir konu olurken, aynı renkte olmayan pullarda uyumlu olacak renklerden seçilmektedir, burada pulların kıyafetle uyumlu olması önemlidir. Pullu tesettür abiye modelleri özellikle genç tesettürlü hanımların tarzını yansıtacak tasarımlar olurken daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Modern görüntüsüyle özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında olan pullu tesettür abiye modelleri tercih ederken kaliteli bir ürün olmasına dikkat ederseniz yararınıza olacaktır. Çünkü ileride pulların renginin kaçması ve pulların dökülmesi gibi sıkıntılar yaşamanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Süet Yelek Modelleri başlıklı makalemizde Tesettür Dantelli Süet Yelek Modelleri, Tesettür Kışlık Süet Yelek Modelleri ve Tesettür Kuşaklı Süet Yelek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ