Siyah Ferace Modelleri

Siyah Ferace Modelleri

Birçok kıyafet modelini kıyafet diye adlandırmak mümkündür. Ancak bazı kıyafetler vardır ki ismini söyleyince bile akla tesettür gelmektedir. Adeta tesettürle bütünleşen ve onun bir parçası gibi tanımlanan kavramladır. Ferace modelleri de bunlardan bir tanesi olmuş ve tesettürle bütünleşmiş bir ürünüdür. Dışarı çıkarken tesettürlü hanımların giydiği arkası bol ve uzun bir kıyafettir. Yakasız olarak tasarlanan ferace modelleri vücut hatlarını da gizlemesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

Eskiden tek tip modeller mevcutken son zamanlarda tesettürlü hanımların bu kıyafet modeline yönelmesi çeşitliliği arttırmıştır. Özellikle orta yaş ve yetişkin hanımların günden güne bu modellere ilgisi artmaktadır. Birçok ferace modeli piyasalarda yerini alırken bazılarının daha fazla rağbet gördüğüne şahit olabiliyoruz. Siyah ferace modelleri de çok fazla rağbet gören tasarımların başında gelmektedir. Feracelerle bütünleşen bu renk, aynı zamanda tesettürlü hanımların en fazla tercih ettiği tasarımlardır.

Göz Alıcı Siyah Ferace Modelleri

Siyah bir kıyafete en çok yakışan renklerden biridir. Gerek özel tasarımlar için gerekse de gündelik tasarımlar için en uyumlu ve en zarif renklerden biridir siyah. ferace modellerinde de bu durum aynı şekilde söz konusu olmuştur. Siyah ferace modelleri ile ilgili birçok tasarım söz konusudur. Daha çok fermuarlı olarak üretilen bir modeldir. Bazen taş, pul, inci, nakış, dantel gibi detaylarla süslenen siyah ferace modelleri bazen sade bir kalıpla hazırlanmaktadır. Her tarza hitap edebilecek bir modeli muhakkak bulunabilir. Hem yazlık hem de kışlık modelleri bulunsa da daha çok yazlık olarak tasarlanan modellerdir.

Tesettürlü hanımlar dışarı çıkarken hem tesettüre uygun olması hem de modern bir görüntü sergilemesi için siyah ferace modellerini tercih edebiliyorlar. Günlük yaşantının bir parçası olarak tercih edilen bu ferace modelleri nazik yapısıyla da tesettürlü hanımların gün boyunca içerisinde rahat edebilmelerini sağlıyor. Düz siyah ferace modelleri daha çok gündelik yaşantının bir parçası olurken detaylı modeller özel tasarımlar arasına girebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?