Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

  • 16 Mayıs 2019
  • 392 kez görüntülendi.

Havaların ısınmasıyla birlikte düğün sezonu da açılmaya başladı. Düğün hazırlıkları hem erkekler hem de bayanlar içi en telaşlı günlerden biridir. Bu günlerden en önemlisi de gelinli giyileceği günlerdir. Bu yüzden tesettürlü bayanlar gelinlik seçiminde farklı alternatifler arasında oldukça zor seçim yapmaktadır. Alternatifli olan tesettür gelinlik modellerinin önemli ve şık tasarımlarından bir tanesi de hemen hemen her tesettürlü bayanın beğendiği taşlı tesettür gelinlik modelleridir.

Birçok moda tasarımcısı tarafından evlenecek tesettürlü bayanların en önemli günlerinde eşlik etmesi açısından tasarlanmıştır. Taş motifleri zaten şık bir görüntüsü olan tesettür gelinlik modellerine ayrı ve şık bir hava katmaktadır. Tesettür taşlı gelinlik modellerinde taş detayları farklı şekillerle karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak gelinliğin göğüs kısmında kendine yer edinen taş detayları bazen etek kısımlarında bazen de gelin başı kısımlarında karşımıza çıkmaktadır. Tesettür taşlı gelinlik modellerinde taş detayları bazen belli bir düzen şeklinde gelinliklere işlenmekte bazen de belli motifler oluşturularak gelinliğin belli kısımlarına işlenmektedir. Taşlı tesettür gelinlik modellerinde taş detayları yoğun olarak kullanılmakta ve bazen gümüş renginde bazen gol renginde bazen de cam renginde karşımıza çıkmaktadır. Daha çok beyaz renk gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır taşlı tesettür gelinlik modelleri. Bununla beraber özellikle kapalı mekanlarda yapılacak düğünler için daha şık duracak bir tasarımdır. Açık alanda yapılacak düğünlerde daha farklı tasarımlar kullanılabilmektedir. Taş detaylarını hem görselliği hem de şıklığı tesettür taşlı gelinlik modellerinin beğenilmesinde ve tercih edilmesinde önemli etkenlerdir.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Tesettür Takım Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Etekli Takım Modelleri, En Güzel Tesettür Pantolonlu Takım Modelleri ve En Güzel Tesettür Takım Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ