Taşlı Tesettür Gömlek

Taşlı Tesettür Gömlek

Her ne kadar tesettürlü hanımlar arasında modelleri daha fazla ilgi görmeye başladıysa da modellerinin etkisi hala popülerliğini koruyor. Gerek genç gerek orta yaş gerekse de yetişkin tesettürlü hanımların modellerine ilgisi günden güne daha da artmaktadır. İlk başlarda tesettür gömlekler birkaç modelle sınır kalsa da şu an için piyasalarda çok sayıda gömlek çeşidi bulunmaktadır. Farklı kesim tarzları ve modern detaylar yeni sezon gömlek modellerinin başarılı tasarımlar arasında yerini almasına imkan sağlamış. modelleri de modern zamanın şık tasarımlarına örnek olması açısından önemli kıyafetler arasında yerini almıştır. Gelin hep birlikte bu tasarımlara göz atalım.

Tesettür daha çok klasik kesim dediğimiz tasarımlara uygun kıyafetler olmuştur. Son zamanlarda genç ve spor tarzı benimseyen tesettürlü hanımlara özgü modeller piyasalarda yerini almaya başlamış olsa da çoğunlukla klasik modellerdir. modelleri de spor tasarımlardan uzak klasik modeller olarak yerini almıştır. Kimi modelleri gündelik yaşam tarzına uyum sağlayan kıyafetlerdir. Bu kıyafetler günümüzün sokak modası dediğimiz dışarı çıkarken giyilecek kıyafetlere öncülük etmiştir. Kimi modelleri de özel davetlere uyumlu olabilecek kıyafetlerdir. Bazen nişan, düğün gibi eğlence ortamlarında bazen de sevdiğiniz insanlarla beraber katılacağınız davetlerde kullanılabilecek kıyafetlerdir.

Klasik Taşlı Gömlek

Tesettür modelleri hem eteklerle hem de pantolonlarla kombin yapılabilen kıyafetlerdir. Çoğunlukla uzun tasarımlar olduğu için bu modeller daha çok etek üstü veya pantolon üstü olarak kullanılabilir. Bu kıyafetlerde kullanılan kumaşlar saten tarzı parlak ve narin bir yapısı olan kumaşlardır. Genel olarak tek renkten hazırlanan modellerinde taş detaylar farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Bazen gömleklerin yaka kısmında olan bu taşlar kimi zaman düğmelerin etrafında yer alan detaylardır. Kimi zaman belli bir düzen şeklinde taş detaylar kıyafet eklenmiş olsa da kimi zaman da belli bir motif şeklinde hazırlanmıştır.

Son dönemlerde tesettürlü hanımların daha fazla ilgi göstermeye başladığı modelleri, uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kalitesine ve tarzına göre farklı fiyat aralığında satışa sunulan modellerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?