Tesettür Asimetrik Kesim Elbise Modelleri

  • 09 Nisan 2019
  • 608 kez görüntülendi.

Son dönemlerde sıradanlıktan kurtulmak ve farklı tarzlar ve farklı tasarımlar tercih etmek isteyen tesettürlü bayanlar yeni arayışlara girmişlerdir. Bu arayışlar sonrasında büyük beğeni kazanan büyük beğeni kazanmış ve yoğun ilgi görmüş gibi görünmektedir.

Tesettür asimetrik kesim elbise modelleri son dönemlerde modacılardan yoğun mesai harcadıkları önemli bir kıyafet olmuştur. Çok farklı şekillerde karşımıza çıkan tesettür asimetrik kesim elbise modellerin özelliği kıyafetin belli ölçülere göre birbiriyle uyumlu olarak düzenli bir biçimde şekiller verilerek kesilmesidir. Bazen elbise modellerinde ön kısımlarında çapraz şekilde bir parça kesilerek oluşturulurken bazen elbise kısımlarının ön tarafları normal boyutunda olurken arka kısmı daha uzun ve oval şekilde kesilebilmektedir. Kimi zaman asimetrik bir şekilde parçalar kesilerek birine eklenmesi sonucunda tesettür asimetrik kesim elbise modelleri oluşturulmaya çalışılır, kimi zamanda ek bir parça kıyafeti belli bir parçasına asimetrik bir şekilde dikilerek kıyafetler tasarlanmaktadır. Bazen bu kesimlere farklı şekiller verilerek kıyafet tasarlanmaktadır. genel olarak tek renkten oluşup bir bütünlük arz etmektedir. Hemen hemen her renkte tasarlanan bu kıyafetlerde mürdüm, bordo, kırmızı, lila renkleri yoğunluk kazanmış durumdadır. Genel olarak özel günler için kullanabileceğiniz modeller çoğunluktadır tesettür asimetrik elbise modellerinde.

Bir önceki yazımız olan Al-Marah Tesettür Giyim başlıklı makalemizde Al-Marah Tesettür Giyim, Al-Marah Tesettür Giyim Modelleri ve En Güzel Al-Marah Tesettür Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:tavta parçalardan elbise modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ