Tesettür İkili Takım Modeli

Tesettür İkili Takım Modeli

Tesettürün favori kıyafetlerinden olan ikili takım modeli, yeni sezona iddialı bir hazırlık içinde. Takım modeli denince akla ilk gelen tasarımlardan olan bu tasarımlar, geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Önceleri çok fazla popüler olmasa da son dönemlerde gerek yeni tarzları gerekse de şık tasarımları ile ikili takım modeli büyük ilgi görmüştür. İki parça şeklinde tasarlandığı için bu ismi almıştır. Bir pantolon veya etekle beraber bir de üst parçası bulunmaktadır. İkili takım modelleri, tesettürün en modern çizgilerini içinde barındıran tasarımlardan bir tanesi olmayı başarmıştır.

2023 İkili Takım Modeli

Yeni sezona da iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan 2023 ikili takım modeli tasarımlarında üst parçalar daha çok olarak kullanılmaktadır. Alt kısımda ise pantolon veya eteklerle tamamlanan ikili takım modelleri bulunmaktadır. 2023 ikili takım modelinde renk ve desen bütünlüğüne dikkat edilmiştir. Kıyafetin iki parçasının da birbirine uyumlu olması ve aynı motiflerle bir bütün olmasına dikkat edilmiştir. Günün kurtarıcısı kıyafetlerden biri olan ikili takım modeli, kimi zaman günlük kimi zaman da özel bir model olarak tasarlanmaktadır.

Desenli İkili Takım Modelleri

İki parça şeklinde tasarlanan bu takımlar, bazen düz renklerin kullanıldığı modeller olmuştur. Bazen de desenleri içerisinde barındıran modeller olarak öne çıkmaktadır. Desen kullanılan kısımlar genellikle üst parçalar olmuştur. Kimi zaman üst kısımlarda yer alan tuniklerin tamamında gördüğümüz desenler kimi zamanda tuniklerin belli noktalarında kullanılmaktadır. Desenli ikili takım modellerinde kullanılan etek ve pantolonlarda ise çoğunlukla desenlere rastlamamaktayız. Ancak, desenlerin kullanıldığı modelleri de bulunmaktadır.

Modern Kıyafetler İkili Takımlar

Şık kombinlerin parçası olan bu kıyafetlerde en güzel kombin parçalarından biri de kemer ve kuşaklar olmuştur. Daha şık daha derli toplu bir görüntü sergilemesine imkan veren kemerlerde süslemeler kullanılabiliyor. Babet ve topuklu ayakkabılarla güzel kombin yapılan bu kıyafetler kullanılacak çantaların da kıyafetin tasarımı ve kumaşına göre belirlenmesi gerekiyor. En önemli detaylardan bir tanesi de başörtüleridir. Hem eşarpların hem de şalların kullanılabildiği ikili takım modellerinde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi başörtülerinin bağlanma şekli olmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?