Tesettür Kabarık Abiyeler

Tesettür Kabarık Abiyeler

Modatesettürevi ailesi olarak sizler için araştırmaya ve sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Bu yazımızda da özel günlerin vazgeçilmezi olan, tesettürlü bayanların düğün, nişan gibi özel davetlerde en fazla tercih ettikleri bir kıyafet olan abiyelerin bir çeşidi olan kabarık abiye modelleri üzerinde duracağız.

Tesettürlü bayanların tercih ettiği abiye modellerinin en şık ve özel bir parçası olan kabarık abiye modelleri popülerliğini gittikçe arttırmaya başlamış, modanın gelişmesiyle bu üründe kendine farklı tarzlar ve farklı tasarımlar ekleyerek tesettürlü bayanların en önemli destekçisi arasına girmeye başlamıştır. Son zamanlarda özellikle genç tesettürlü bayanlar şıklık yarışında kabarık abiyeleri kendilerine bir tarz olarak benimsemeye başlamıştır. 2018 de de daha çok krem, deniz mavisi, pembe renkte kabarık abiye modelleri ön planda olacaktır. Etek kısımlarının kabarık olmasından dolayı bu ismi almıştır. Alt tarafında kalın parçalardan oluşan bu elbiselerin kalın kısımlarının üzerinde tarzı kumaşlar kullanılmış ve kabarık bir hal almıştır. Bu da kabarık abiye modellerinin daha şık bir görünüm kazanmasına destek olmuştur.

Ayrıca üst kısımlarının pullu, boncuklu, dantelli, desenli olan modelleri bulunmaktadır. kabarık abiye modelleri genel olarak tek renkten oluşmaktadır ancak az da olsa iki renkten oluşan çok şık modelleri de mevcuttur. Bunun yanında kullanılacak eşarp modellerinin ve renklerinin de kabarık abiye modeliyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz, genellikle aynı renkte olmasına ve düz desensiz ipek eşarp olmasına dikkat etmelisiniz. Bu ikisi arasındaki uyumu yakalayamazsanız abiyenizin tüm şıklığı ve ihtişamı ortadan kalkacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?