Tesettür Kapşonlu Kaban Modelleri

  • 24 Mart 2019
  • 642 kez görüntülendi.

Tesettür kaban modelleri denince akla birçok çeşit gelmektedir. Bunlardan biri de özellikle genç tesettürlü bayanların beğendiği ve tercih ettiği, daha sportif bir görünümü olan tesettür kapşonlu kaban modelleridir.

farklı kumaşlardan üretilen kabanlara eklenen kapşon kısmıyla oluşturulur. Son dönemde popülerliği artan bu kıyafetin kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle soğuğu sevmeyen ve başörtüsünün hem sıcaklığı yeterli bulmayan hem de yağışlı havalarda başörtüsünün ıslanmasına engel olmak isteyen tesettürlü bayanlar bu kıyafet tasarımlarını tercih etmektedir. Birçok farklı kumaştan üretilen tesettür kapşonlu kaban modelleri bulunmaktadır. Spor bir görüntüsünün olması bu ürünün daha çok genç tesettürlü bayanlar arasında yayılmasını sağlamıştır. Gerek dışarı çıkarken gerekse de kış mevsiminde sizler için önemli olan bir davete katılacağınızda tercih edilebilecek modeller mevcuttur tesettür kapşonlu kaban modellerinde. Tabi burada modeline, şıklığına, kumaşına ve kalitesine göre fiyatlarda farklılıklar göze çarpmaktadır. Tesettür kapşonlu kaban modellerinde kapşon modelleri bazen kabana dikilerek bir bütün şekilde piyasaya sürülmekte bazen de seyyar dediğimiz çıkartılıp takılabilir modellerle oluşturulmaktadır. Özellikle seyyar modeller daha fazla tercih edilmektedir. Son dönemlerde kapşon kısmına eklenen kürk detayları da genç tesettürlü bayanlar tarafınsan beğenilen ve tercih edilen önemli tasarımlar arasına girmektedir. Belli renklerin ön plana çıktığı tesettür kapşonlu kaban modellerinde siyah, kahverengi, lacivert renkleri en fazla tercih edilen renkler olmuştur.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kot Ceket Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Kot Ceket Modelleri, En Şık Tesettür Kot Ceket Modelleri ve Modern Tesettür Kot Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:sefamerve kapşonlu pardesü
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ