Tesettür Kaşmir Kaban Modelleri

Tesettür Kaşmir Kaban Modelleri

Tesettürlü hanımların dış giyime en çok önem verdiği zamanların içindeyiz. Dışarı çıkarken özellikle soğuktan korunmak için kullanılan bu kıyafetler, içinde bulunduğumuz mevsimin en önemli kıyafetleridir. Bir dış giyim modelinin hem şık durması hem iyi bir kombin olması hem de sıcak tutacak bir tasarım olması gerekmektedir. Kıyafetin kalın olması sıcak tutacağı anlamına da gelmiyor. O yüzden kullanılan kumaşında önemi büyüktür.

Özellikle kaban modellerinin rağbet gördüğü sonbahar kış aylarında birçok model piyasalarda yer almış durumda. kaşmir kabanlarda bunlar arasında öne çıkan tasarımlardan biridir. Sıcak yapısı, şık duruşu ve modaya uygun tasarımların hazırlanması için iyi bir kumaş çeşididir. Birçok tarza ve birçok kıyafet kombinine hitap eden bu tasarımlar uzun yıllardır dış giyimin vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Modanın izlerini yansıtan yeni tasarımlarla kaşmir kaban modelleri bu senede dış giyimin favorileri arasında yer almıştır.

Sıcak Kaşmir Kabanlar

Yünden yapılan bir kumaş olduğu için kaşmir kabanlar sıcak tutan dış giyim ürünleridir. Tasarımların çoğu klasik model olsa da gençlerin de ilgi göstermeye başlamasıyla spor modellerde hazırlanmaktadır. Koyu rengin yakıştığı kaşmir kaban modellerinde favori renk siyahtır. Daha sonra kahverengi, süet, lacivert renkleri gelmektedir. İlk başta daha çok düz kesim ve sade modeller olarak tasarlanmıştı. Ancak ihtiyaç ve moda ile beraber farklı kesimler ve farklı tasarımlar eklenmiştir. Özellikle kapüşon detaylarla süslenen bu kıyafetlere kürk detayları da eklenerek hitap ettiği kitle genişletilmeye çalışılmıştır.

Birçok moda tasarımcısının bu sezonda tasarımları arasına aldığı kaşmir kaban modelleri farklı kalitede üretilebiliyor. Kullanılan kumaş ve kullanılan detaylar bu kıyafetlerin farklı fiyatlarla satılmasına imkan sağlıyor. Genel itibariyle düğmeli tarzların tercih edildiğini biliyoruz. Bunun yanında kuşak ve kemer detaylarının eklendiği modeller son zamanlarda tercih edilen tasarımlar olmuştur. Yeni tasarımlarla kaşmir kaban modellerini tercih eden hanımların yaş ortalaması da düşmüş durumda.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?