Tesettür Kat Kat Elbise Modelleri

  • 24 Ocak 2019
  • 1.981 kez görüntülendi.

Yine bir tesettür elbise modeliyle beraber siz değerli takipçilerimizle bir aradayız. Daha çok gündelik hayatta kullanılan bir elbise modeli olan tesettür kat kat elbise modellerinden sizlere bahsetmeye çalışacağız.

Son dönemlerde özellikle genç tesettürlü bayanların tercih ettiği hem rahat hem de tesettürün anlamına uygun olan bir kıyafettir . İsmini kıyafetin belli yerlerinde kat şeklinde tasarlanmasından alan bu kıyafet tesettürlü bayanlar tarafınsan büyük beğeni kazanan bir kıyafet olmuştur. Tesettür kat kat elbise modelleri birkaç farklı tasarımla karşımıza çıkmaktadır. İlk tasarımda kıyafetin bütününde katlar göze çarpmakta en üstten başlayıp en aşağıya kadar belli aralıklarla oluşmaktadır. Başka bir tasarımda kat kısımları sadece etek kısımlarında belli ölçülerle oluşturulmakta. Bir başka tasarımda da sadece elbisenin üst kısımlarında kat detayları bulunmaktadır. Kimi tasarımlarda ise kat detayları elbisenin kollarında kendine yer edinmiştir. Günlük kullanımda, dışarı gezmelerinde veya arkadaşlarınızla buluşmaya çıktığınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kıyafettir tesettür kat kat elbise modelleri. Rahat bir yapısının olması bu kıyafetin kullanımını arttırmaktadır. Ayrıca az da olsa özel davetlerde kullanabileceğiniz tesettür kat kat elbise modelleri mağazalarda ve alışveriş sitelerinde tesettürlü bayanların hizmetine sunulmuştur. Daha çok koyu renklerin bu ürünlerde hakimiyet kurduğunu görmekteyiz. Siyah, kahverengi ve haki renkleri koyu renklerde tercih edilen renkler olmakla beraber krem, açık mavi ve pembe renkleri açık renklerin başlıca tercih edilenleridir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Fiyonklu Kıyafetler başlıklı makalemizde Tesettür Fiyonklu Elbise Modelleri, Tesettür Fiyonklu Kıyafetler ve Tesettür Fiyonklu Şık Kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ