Tesettür Kışlık Pardesü Modelleri

Tesettür Kışlık Pardesü Modelleri

Sonbahar kış aylarının en önemli kıyafetleri arasındadır ürünleri. Tesettüründe vazgeçilmezi olduğu için bu mevsimlerde bu kıyafetler daha fazla önem kazanmaktadır. Tesettürlü hanımlar sonbahar kış aylarında birçok dış giyim kıyafeti alternatifine sahip olmuştur. Kaban, mont, , ferace, kap ve saymadığımız birçok yeni ve modern tasarımlar bulunmaktadır. Yıllardan beri süregelen ve hala popüler olan kıyafetlerden biride modelleridir. Çoğu tesettürlü hanımın dolabında yerini almış bir kıyafet olurken farklı tasarımlarla farklı tarzlara hitap etmeye çalışmıştır.

Genel kategoride yazlık ve kışlık olarak adlandırılan bu kıyafetler hem destekleyici bir kıyafettir. Hem de şık bir kombinle güzel bir tasarım oluşturmaktadır. Vücut hatlarını gizlemek için tesettürlü hanımlar özellikle ürünlerini tercih etmektedir. Pardesülerde bunun en önemli kalemlerinden birini oluşturmaktadır. Ferace modelleriyle benzerlik gösterse de tamamen farklı bir üründür. Biraz daha dar ve kalın kumaşların kullanıldığı bir modeldir.

Kışlık Tesettür Modelleri

Çok farklı renkte ve tasarımda kışlık tesettür modelleri bulunmaktadır. Bu kıyafetler uzun modellerdir. Ayak bileklerine kadar uzanan modellerdir. Genel olarak fermuarlı olan bu ürünleri vücuda oturan tasarımlar şeklindedir. Kışlık modellerindeki kumaşlar kalın kumaşlardan üretilmektedir. Feracelere göre biraz daha detaylı ve daha renkli modellerdir. Sonbahar renkleri olan bordo, kahverengi, gri haki ve siyah renkleri kullanılmaktadır. Özellikle dantel süslemelerinin fermuar kenarlarına, kol bileklerine ve omuz kısımlarına eklendiğine şahit oluyoruz.

Fermuarlarla beraber düğme detaylarının eklendiği birçok kışlık tesettür modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda kapüşon detaylarında eklendiği modeller revaçta olmuştur. Özellikle içine astarlar eklenerek kışlık modeller zenginleştirilmiştir. Yaka kısımları farklı şekilde olan birçok modelle yeni sezonda da karşımıza çıkacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?