Tesettür Kot Gömlek Modelleri

  • 11 Mayıs 2019
  • 427 kez görüntülendi.

Spor giyinmeyi seven tesettürlü bayanlara alternatif olarak birçok kıyafet sunulmaktadır. Bu alternatif kıyafetlerden biri de özellikle genç tesettürlü bayanların önemli tercihleri arasında yer alan tesettür kot gömlek modelleridir.

Kumaş olarak kot kumaşların kullanıldığı bu ürünler özellikle yaz mevsiminin yaklaştığı bu günlerde daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. genç tesettürlü bayanların dışarı çıkarken, okulda, arkadaş ortamında, piknikte be günlük yaşamında kullanabileceği bir kıyafet modelidir. Dar olmayan bu kıyafetler genel olarak rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Tesettür kot gömlek modelleri mavi rengi ve mavinin farklı tonları kullanılarak tasarlanan bir kıyafettir, ancak bazen siyah renkli modellerinde tercih edildiğini görmekteyiz. Çoğunlukla uzun modellerin tercih edildiği tesettür kot gömlek modellerinde farklı tasarımları da bu kıyafetle beraber görebilmekteyiz. Nakışlı, püsküllü, incili, cepli gibi farklı tasarımları bulunmaktadır tesettür kot gömlek modellerinin. Daha çok pantolonlarla kombin yapılan bu ürünlerde ayakkabı olarak spor ayakkabıların, başörtüsü olarak ta şalların tercih edildiğini görmekteyiz. Yaz mevsiminde tercih edilen bu kıyafetlerde sırt çantaları da kol çantaları da kullanılabilmektedir. Genel olarak herhangi bir dış giyim kıyafetiyle beraber kullanılmayan tesettür kot gömlek modelleri hem rahatlığı hem de spor yapısı itibariyle genç tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Farklı kalınlıkta tasarlanan bu modeller, kalitesine, tasarımına göre farklı şekilde fiyatlandırılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Eşofman Tunik Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Eşofman Tunik Modelleri, Şık Tesettür Eşofman Tunik Modelleri ve Tesettür Eşofman Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:tesettür gomlek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ