Tesettür Krep Tunik Modelleri

Tesettür Krep Tunik Modelleri

Kumaşlar bir kıyafetin şekillenmesinde ve tasarımında her zaman etkili olan unsurların başında gelmektedir. Yani bir kıyafet tasarlayacaksanız ilk önce hangi tasarıma hangi kumaşın kullanılacağına karar vermeniz gerekmektedir. dünyasında tasarım çeşidi çok fazla olduğu için kumaş çeşidi de aynı ölçüde çeşitlenmiştir. Kimi özel tasarımlara kullanılan kumaşlar özel kumaşlar olurken gündelik tasarımlara daha klasik kumaşlar kullanılmaktadır.

Krep kumaşlarda kıyafetlerde en çok kullanılan kumaşlardan bir tanesidir. Hemen hemen her tesettür çeşidinde kullanımı uygun olan kumaşlardır. Hafif ve dökümlü bir yapısıyla bilinen bu kumaşlar yün, ipek ve viskoz karışımından elde edilmektedir. krep tunik modelleri de bu özellikte üretimi yapılan kıyafetlerden biridir.

Krep Tunik Modelleri

Daha çok yazlık bir üründür krep tunik modelleri. İnce ve hafif kumaşlardan üretildiği için yaz aylarında daha sık tercih edilmektedir. Kumaş yapısı itibariyle hem özel hem de gündelik kıyafet tasarımlarına uyumlu kıyafetlerdir. Özellikle genç hanımlar arasında klasik giyim tarzına uygun olarak üretilmiştir. krep tunik modelleri günümüz tunik seçenekleri arasında tercih edilen öncü tasarımlardır. Spor giyime çok uyumlu olmadığı için orta yaş tesettürlü hanımlar arasında da ilgi gören modellerden biri olmuştur. Yaz aylarında tercih edildiği için daha çok yaz renkleri olan açık renklerde üretilmektedir. Krem, pudra, deniz mavisi, bej ve kiremit gibi renkler bu tuniklerde tercih edilen renkler olmuştur.

Çok fazla detayla boğulmayan krep tunik modelleri, özel davetlerde sizlere eşlik edebilecek kalitede kıyafetlerdir. Bu tasarımlarda kullanılan detaylarda genelde kumaş üzerine yapılan detaylardır. Örneğin asimetrik kesim, yırtmaç veya yaka gibi detaylar. Daha çok kolye ile şık bir görüntü sergileyen krep tunik modelleri şık biri çantayla da klasik bir kombini örnek oluşturabilmektedir. Topuklu ayakkabı ve güzel bir kumaş pantolon ile çok güzel bir krep tunik kombini hazırlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?