Tesettür Kürklü Kıyafet Modelleri

  • 09 Nisan 2019
  • 313 kez görüntülendi.

Detaylar kıyafetlerde çok önemli bir ayrıntıdır. Bu her kıyafette olduğu gibi tesettür kıyafetlerde de önemli bir yere sahiptir. Tabi ki kıyafet denince akla bir sürü detay gelebilir, bizlerde bu detaylardan biri olan kürklü tesettür kıyafetlere değinmeye çalışacağız.

Kürk detayları son dönemlerde gözle görülür bir şekilde çoğalmaya başladı. Büyük ilgi gören ve büyük beğeni kazanan kürk detaylarının tercih edilmesinden sonra mağazalarda birçok farklı kıyafette ve farklı tasarımda yaygınlaşmaya başladı. Özellikle dış giyim ürünlerde yaygınlaşan tesettür kürklü kıyafet modellerine son dönemlerde tesettür elbise modelleri de eklenerek farklı bir bakış açısı getirilmiştir. Elbise modellerinde kürkler genel olarak elbiselerin bilek kısmında ve etek uçlarında tasarlanmıştır. Bunun yanında kürklü tesettür kıyafetlerden başlıcaları kaban, mont, parka, palto, panço ve yelek modelleridir. Dış giyim kıyafetlerin büyük bir kısmında kürk detaylı tasarımları bulmamız mümkün görünmektedir. Bununla beraber tesettür kürklü yelek modellerinde olan ilgi ve alaka da günden güne artmaktadır. Daha çok kış mevsiminde tercih edilmektedir kürk detaylı tesettür kıyafet modelleri. Yapısından dolayı sıcak tutmakta ve kıyafete şık ve zarif bir hava katmaktadır. Kürk detaylı tesettür kıyafet modellerinde kürk detaylarını birkaç farklı şekilde görmekteyiz. En çok rastlanılan modeller yakaları kürklü olan modellerdir. Bunun yanında bileklerinde kürk detayı olan kıyafetler, etek uçlarında kürk detayı olan kıyafetler kapüşon kısmında kürk detayı olan kıyafetler çok fazla sayıda bulunmaktadır. Kürk detaylarının rengi, kıyafetin rengine ve modeline göre farklılık gösterse de en çok kullanılan kürk renkleri siyah, kahverengi, sonbahar sarısı ve gri renkleridir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Örgü Desen Hırka Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Örgü Desen Hırka Modelleri, Tesettür Örgü Desen Hırka Modelleri ve Tesettür Örgü Desenli Hırka Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ