Tesettür Kuşaklı Yelek Modelleri

  • 25 Ocak 2019
  • 610 kez görüntülendi.

Yelek modelleri tesettürlü bayanların dış giyiminde öneli bir paya sahip olmuştur. Bu durumda yelek modellerinin farklı tasarımlarla ve farklı modellerle tesettürlü bayanların karşısına çıktığını görmekteyiz. Bu yazımızda bizde sizlere yelek modellerinde önemli bir paya sahip olan tesettür kuşaklı yelek modellerinden bahsetmeye çalışacağız.

spor tasarımlar ve klasik tasarımlar olarak karşımıza çıkan bir üründür. Genel olarak uzun tesettür yelek modellerinde kuşaklı tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. Bu kıyafetlerde arkadan gelen kuşak ön tarafta birleştirilerek bağlanır ve kıyafetin hem sarkmasını önler hem de kıyafete çok şık bir görüntü katmaktadır. Kuşaklar biraz uzun olur ve bağlandıktan sonra biraz sarkması kıyafete ayrı bir hava katmaktadır. Tesettür kuşaklı yelek modelleri hem orta yaş tesettürlü bayanların hem de genç tesettürlü bayanların tercihleri arasına girmiş bir dış giysisidir. Özellikle pantolon tercih eden tesettürlü bayanların vücut hatlarını gizlemek için sıklıkla başvurduğu bir üründür tesettür kuşaklı yelek modelleri. Kuşaklar genel olarak yelek ile aynı renk olmaktadır. Kuşaklar bazen geniş bazen de dar olmaktadır. Farklı bağlama şekilleriyle şık görünümler kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Kapitone Mont başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Kapitone Mont, En Şık Tesettür Kapitone Mont ve Tesettür Kapitone Mont hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ