Tesettür Nakışlı Elbise Modelleri ve Kombinleri

  • 20 Mart 2018
  • 1.229 kez görüntülendi.

Merhabalar değerli takipçilerimiz, bu yazımızda son zamanlarda tesettürlü hanımlar tarafından trend olan bir üründen bahsetmek istiyoruz. Bu yazımızın konusu . modelleri hem eteklerde hem de elbiselerde farklı tarzlarda kendini göstermektedir.

Elbise kısımlarında daha çok açık renkte elbiselerde nakış kullanılmaktadır. Bu nakışlar genel itibariyle çiçek motifleri kullanılarak işlenmiştir. Tesettür nakışlı elbise modellerinin etek kısımlarında da daha çok koyu renkte eteklerde kendisini göstermektedir. Etek kısımlarında daha çok alt kısımlarında motifler uygulanmaktadır. Çok kaba olmamakla beraber bu motifler şık bir görüntü oluşturmaktadır. Tesettür nakışlı elbise modellerinde bu işlenen motifler çoğunlukla kırmızı ve yeşil renkler kullanılarak oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Birde tek parçadan oluşan tesettür nakışlı elbise modelleri mevcuttur bunlarında bazılarında üst kısımda bazılarında etek kısmında bazılarında komple nakış uygulanmaktadır. Her geçen sezonda yeni ürünlerle tesettürlü bayanların karşısına çıkan tasarımcılar tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına uygun şık ve modern kıyafetler tasarlamaya çalışmaktadırlar. Hem genç bayanların ihtiyaçlarına göre hem de yetişkin bayanların ihtiyaçlarına göre farklı tarzda ürünler ortaya konmaktadır. Sizlerde kendi ihtiyacınıza ve yaşınıza göre farklı tesettür firmalarının farklı tesettür modellerinden ihtiyacınıza ve beğeninize göre ürünler seçebilirsiniz.

Bizlerde sizin için bazı tesettür nakışlı elbise modellerimizi galerimizde sizlere sunmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Spor Giyim Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Spor Giyim Modelleri ve Kombinleri, Tesettür Spor Giyim Kombinleri ve Tesettür Spor Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ