Tesettür Örgü Desen Hırka Modelleri

  • 06 Nisan 2019
  • 576 kez görüntülendi.

Son zamanlarda özellikle genç tesettürlü bayanlar arasında yaygınlaşan bir dış giysisi moda olmaya başlamıştır. Özellikle bahar mevsimlerinde kullanılan bir ürün olmakla beraber kış mevsiminin kalın ve ağır giysilerinin bir kenara atmaktadır. Bu bahsedeceğimiz, genç bayanlar tarafından büyük ilgi gören kıyafet modelleri olacaktır.

Daha çok triko ürünler olarak karşımıza çıkan tesettür örgü desen hırka modelleri sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinin o serin havasını kırmak içi tercih edilirken ürünlerdir. Bununla beraber yaz mevsiminde akşam serinliğinde dışarı çıkarken veya sevdiklerinizle beraber gezerken tercih edebileceğiniz hem rahat hem de şık bir destekleyici kıyafettir . Bu kıyafetlerde örgü desenleri kimi zaman geniş ve içi boş olmakla beraber kimi zaman da dar ve sık dokunarak tasarlanmaktadır. Daha çok sonbahar renklerini taşıyan tesettür örgü desen hırka modellerinde kırmızı, kahverengi, gri ve bordo renklerinin hakimiyetini görmek mümkündür. Özellikle tunik ve pantolonlar ile kombin yapılmaya çalışılmaktadır bu kıyafetlerde. Tunikler çoğunlukla siyah veya beyaz renklerden oluşurken pantolon modellerinde ise kot ve keten pantolonlar tercih edilmeye çalışılmaktadır tesettür örgü desen hırka kombinlerinde. Başörtüsü olarak şalların tercih edildiği ayakkabı olarak ta spor ayakkabı veya babetlerin tercih edildiğine şahit olmaktayız. Tesettür örgü hırka modellerinde hem kısa hem de uzun şekilde tasarlanan modeller söz konusudur; ancak özellikle uzun modelleri genç tesettürlü bayanların beğenisini ve ilgisini çekmekte ve daha çok tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Tesettür Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Tesettür Kaban Modelleri, En Güzel 2019 Tesettür Kaban Modelleri ve En Şık 2019 Tesettür Kaban Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ