Tesettür Peluş Mont Modelleri

Tesettür Peluş Mont Modelleri

kıyafet modellerinin kullanımı mevsimlere göre değişmektedir. Havaların soğumaya başlamasıyla beraber sonbahar kış kıyafetlerin dolaplarda yerini almaya başladığını görüyoruz. Bu dönemde tesettürlü hanımların dolaplarının yeniden şekillenmeye başladığını görmekteyiz. Sonbahar kış döneminde en fazla ilgi gören kıyafetlerden biri de modelleridir. Dış giyim kıyafetlerinde de birçok çeşit söz konusudur. Her tarza ve yaşa uygun dış giyim modelleri olurken bunlardan bazıları sonbahar bazıları da kış mevsimine uygun kıyafetlerdir. mont modelleri de dış giyim ürünleri arasında önemli bir paya sahip olan kıyafetlerdendir. Farklı tasarımlarıyla ilgi gören tesettür montların bir çeşidi de pelüş mont modelleridir.

Daha çok oyuncaklar üzerinde görmeye alıştığımız pelüş kumaşlar son dönemlerde giysiler üzerinde kendini göstermeye başlamıştır. Bunların en güzel örneklerinden biri pelüş mont modelleridir. Genelde ipek, yün, keçi kılı ve pamuktan üretilen bir yönü uzun tüylü yumuşak kumaşlardır. Yağmurlu havalardan ziyade soğuk havlarda giyilen kıyafetlerdendir. Daha çok sonbahar mevsimine uyumlu olan pelüş mont modelleri rahat yapısıyla da oldukça ilgi görmüştür. Farklı yaka modelleriyle hazırlan bu kıyafetler farklı uzunluklara sahiptir. Genel olarak bel ve diz arasında olacak farklı boyutlarda üretilmektedir. Yumuşak ve tüylü yapısı sizleri serin havalarda sıcak tutacak özelliktedir.

pelüş mont modellerini tercih eden yaş kesimi çoğunlukla genç hanımlardır. Spor bir görüntüsü olması gençlerin bu tasarımlara ilgisini arttırmıştır. Ayrıca değişen moda tarzıyla beraber önümüzdeki sezonlarda daha da popüler olacak bir dış giysisidir. pelüş montlarda tek renk ve cep detayları göze çarpmaktadır. Daha çok pembe, haki, siyah ve gri renginin farklı tonları kullanılmaktadır. Bununla beraber çoğu tasarımı fermuarlı modellerdir. Bunun yanına kuşaklı modellerde eklenmektedir. Genç tesettürlü hanımların yeni sezonda spor kombinlerinde deneyeceği modeller arasında yerini almış durumda.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?