Tesettür Penye Şal Modelleri

Tesettür Penye Şal Modelleri

giyimin en önemli parçası bilindiği gibi başörtüleridir. Genel kategoride iki başlığa ayrılan bu başörtüleri tesettürlü her hanımın sahip olduğu kıyafetlerin başında gelir. ve şal modeli olarak ayrılan bu kıyafetler, sürekli farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Geçmişte her ne kadar daha popüler olsa da günümüzde şal modellerine ilgi daha çok artmıştır. Yeni tasarımlarıyla her hanımın gönlünde yer edinen bu başörtüleri birçok farklı şekilde karşımıza çıkmıştır Kimi zaman farklı kumaş çşitleriyle tesettürlü hanımlara hitap eden bu kıyafetler kimi zamanda tasarım olarak şekillenmektedir. En çok ayrım yapılan detayı ise kumaş detayıdır. Yani şal modellerinde çok fazla kumaş çeşidi kullanılmıştır.

Birçok farklı tasarımı olan tesettür şal modellerinin en çok tercih edilen çeşitlerinden biri de penye şal modelleridir. Hemen hemen her hanımın tarzını yansıtan bu ürünler, başarılı birer çalışmanın eseri olmuştur. Rahat tarzı ve günün modasına uygun tasarımları bulunan penye şal modelleri başarılı tasarımlar arasında yerini almıştır. elyaflardan dokunan, oldukça yumuşak ve esnek kumaşlardan oluşan kumaşlardan üretildiği için gün içerisinde çok fazla sizi sıkmaz. Bu yüzden günlük kullanıma oldukça uygun bir kıyafettir. Zaten tarz olarak ta sokak modasının izlerini içerisinde barındıran türlerdir. Gerek renk olarak gerek se de detaylar olarak modaya uygun olmuştur.

Tesettür Penye Şallar

Penye şal modelleri daha çok uzun ve tek renkten oluşan modeller olarak literatüre geçmiştir. Renkler daha çok sokak modasını yansıtan renkler olurken detaylar bu başörtülerinde çok fazla yer almamıştır. Penye şal modelleri daha çok sade olarak üretilen modellerdir. Kendine has bağlama tarzı olan bu şallar her yaşa uygun olarak üretilmektedir. Kimi zaman klasik kombinlere uygun parçalar olurken kimi zamanda spor kombinler için vazgeçilmez başörtülerinden biri olmuştur. Uygun fiyatlı ürünler olması açısından da oldukça tercih edilen modellerden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?