Tesettür Piliseli Elbise Modelleri

  • 11 Ocak 2019
  • 1.209 kez görüntülendi.

Bir tesettür elbise modeliyle yazılarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda genellikle gündelik hayatta kullanılan; ancak özel günler için tasarlanan modelleri de olan tesettür üzerinde duracağız.

Pilise demek elbisenin belli kısımlarının katlanarak üst üste gelmesi anlamına gelmektedir. Bu durum tesettür piliseli elbise modellerinde kendini farklı şekillerde göstermektedir. Bazı tesettür elbise modellerinde pilise detayları etek kısımlarında bulunmakta, bazı elbise modellerinde göğüs kısmının aşağısından etek uçlarına kadar pilise detayları bulunmakta bazı modellerde ise elbiselerde boydan aşağıya kadar bulunmaktadır. Pilise detayları her tesettür piliseli elbise modellerinde kendini aynı şekilde göstermemektedir. Kimi modellerde geniş pilise detayları bulunmakla beraber kimi modellerde ise küçük pilise detayları şeklinde karşımıza çıkmaktadır. genel olarak tek renkten oluşan bir kıyafettir. Bu tasarımlarda daha çok koyu renklerin tercih edildiği görülmektedir. Mürdüm, bordo ve lacivert renkleri öne çıkan renkler olarak karşımıza çıkmıştır. Hem gündelik hayat için hem de özel davetler için farklı tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. Birçok tesettür firması tesettür piliseli elbise modellerinde tasarımlar ortaya koymuştur. Buda farklı kalitede ve farklı fiyatlarda elbise modellerinin tesettürlü bayanların beğenisine sunulmasına imkan sağlamıştır. Tesettür piliseli elbise modelleri hem genç tesettürlü bayanların hem de orta yaş tesettürlü bayanların hizmetine sunulan bir kıyafettir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Şifon Tunik Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Şifon Tunik Modelleri, Şık Tesettür Şifon Tunik Modelleri ve Tesettür Şifon Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ