Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri

  • 29 Ekim 2018
  • 1.029 kez görüntülendi.

Merhabalar kıymetli modatesettürevi takipçileri. Yeni bir yazımızla yine siz değerli takipçilerimizle beraberiz. Bu yazımızda her bayanın ömründe bir sefer giymek isteyeceği bir kıyafet olan gelinlik modellerinden bahsedeceğiz, ancak daha önce gelinlik modellerinden bahsettiğimiz için bu yazımızda gelinliğin önemli bir tasarımı olan tesettür prenses gelinlik modellerinden bahsetmeye çalışacağız.

Öncelikle prenses gelinliğin ne olduğunu kısaca hatırlayalım. Prenses gelinlik; kabarık gelinlik veyahut balo tipi gelinlik olarak ta adlandırılır. Bazen A tipi gelinlik diye de adlandırılabiliyor.  bel kısımdan itibaren genişleyen kabaran bir yapıya sahiptir. Bel kısmını iyice kavrayan bu gelinlik modellerinin etek kısımları oldukça geniş ve kabarıktır. Son dönemde tesettürlü genç bayanları tesettür prenses gelinliğe ilgisi artış durumda. Bu da yeni tasarımların ve farklı kesimlerin yakın zamanda karşımıza çıkacağına işaret etmektedir. Özellikle bu tasarımlara eklenen dantel motifleri şık bir görüntü kazanmıştır. Kimi modellerde gelinliğin bütününde işlenen dantel motifleri, kimi modellerde sadece etek kısmında, kimi modellerde ise sadece etek uçlarında görülmektedir. Tesettür prenses gelinlik modelleri belden kavramalı bir model olduğu için daha çok zayıf bayanların tercihi olmuştur, eğer kilonuzun fazla olduğunu düşünüyorsanız bu modeller sizlere çok cazip gelmeyebilir. Tesettür prenses gelinlik modellerinde önemli bir noktada etek kısmının başlangıç noktasıdır. Tesettürlü bayanlar tarafından daha çok tercih edilen modelleri ne belin çok yukarısından başlayan ne de belin çok aşağısından başlayan modellerdir. Daha çok normal olarak belin ortasından başlayan tasarımlar tercih edilmektedir. Sizlerde kendi düğününüzde şık ve zarif görünmek istiyorsanız bu modeller ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Alvina Tesettür Giyim başlıklı makalemizde Alvina Tesettür Giyim, Alvina Tesettür Giyim Kombinleri ve Alvina Tesettür Giyim Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:moda selvim gelinlik,moda selvim gelinlik mndeleri,Prenses gelinlik modelleri,tesettür gelinlik prenses model
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ